Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Erkek Arkadaşın Evini Temizlemek

Rüyada erkek arkadaşın evini temizlemek neye delalettir?

Rüyamda erkek arkadaşımın yalnız yaşadığı evine gizlice girmişim. Evde temizlik yapıyorum. Her yer zaten temiz aslında, ama ben yine de temizlemeye çalışıyorum. En son lavaboyu sabunla temizlemek istiyordum. Lavabo zaten temiz ve bembeyaz olduğu halde sabunluyordum. O sırada erkek arkadaşım eve geldi ve gizlice girmiş olduğum için utanarak gizlice evden çıkmaya çalıştım.

Kimden: ipek84
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:29
Medeni Durumunuz:bekar
Anahtar kelimeler: temizlik, lavabo

Rüyada erkek arkadaşın evini temizlemek nasıl yorumlanır?

Temizlik yapmak, Rüyada temizlik yaptığını görmek, hayatınızdan negatif şeyleri atacağınızı ve önemli problemlerinizin üstesinden geleceğinizi işaret eder. Hayatınızda yeni bir döneme girdiğinizi ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ev görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Erkek Arkadaşın Evini Temizlemek” için 2 yanıt

Ruyamda universite arkadasimi sira ve en yakin kardesimi evli olarak gordum, sevdigi eski ciktigiyla evlendigi cocuk arkadasimin okumasini istemedi arkadasim okula gelmiyordu mutluydu ama ben okula tek basima gidiyordum aciklarsanz sevinirim.

Ruyamda sevdigimin evinde annemle kendimi gordum annem teyzeme gidiceni benimse sevdimde kalmam gerektini soyluyor sevdigimin evinde iki yatak odasi varmis biz ayri odalarda kaliyoruz icinde bulundum oda ferah ve esyalarda temiz kapim acik yatarken birden sevdimi yaninda bii kadinla yatarken goruyorum lutfen ruyami tabir edermisiniz cvp bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir