Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Erkek Arkadaşın Kuran Okuduğunu Görmek

Rüyada erkek arkadaşın Kuran okuduğunu görmek neye işarettir?

Rüyamda erkek arkadaşımın Kuran okuduğunu gördüm. Takma adım hostes 21 yaşındayım. Geçen akşam rüyamda erkek arkadaşımı Kuran okurken gördüm, içimden “ne kadar güzel” diye geçirdim ve “bende okuyayım” diye düşündüm. Kuran’ın dışı kırmızı ve yeşil renkteydi. Rüyamın devamında ise siyah renkli bir kalem aldım. Şu ara biraz üzgün ve kaygılı bir dönemimdeyim, rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

Kimden: hostes
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:21
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: üzgün ve kaygılı

Rüyada erkek arkadaşın Kuran okuması nasıl yorumlanır?

Rüyada erkek arkadaşın Kuran okuduğunu görmekRüyada Kuran okuyan birini görmek, Rüyanızda erkek arkadaşınızın Kuran okuduğunu görmeniz,  gerçek yaşamınızda güzel gelişmelere, çalışanlar için işinde ilerleme, terfi etmelerine işaret olup ticaretle uğraşanlar için bol kazancı simgeler. Öğrenciler için zihin açıklığı ve sınavlarında başarıyı temsil eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada Kuran görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz. Rüyada yazı kalemi, kara kalem Yaşadığınız bir olayın sizin geçici olarak çok etkilediğini gösterebilir. Bakınız kurşun kalem görmek rüya tabirleri sayfası.

“Rüyada Erkek Arkadaşın Kuran Okuduğunu Görmek” için 3 yanıt

Eski bir arkadaşım beni rüyasında ağlayarak kuran-ı kerim okurken görmüş. Ne anlama geliyor acaba?

Reyhan merhaba,
Rüyaları görene göre yorumlamak gerekir ve bu durumda arkadaşınızın rüyası aşağıdaki mesajı vermektedir;
kuran okuyan birini görmek gerçek yaşamınızda güzel gelişmelere, çalışanlar için işinde ilerleme, terfi etmelerine işaret olup ticaretle uğraşanlar için bol kazancı simgeler. Öğrenciler için zihin açıklığı ve sınavlarında başarıyı temsil eder.

Rüyamda sevgilim bizim eve geliyordu ailem onun hakkında dedikodu yapıyordu Ben de onları haksız çıkarıyordum çünkü bir odada tek başına onu namaz kılarken ondan sonra da başında takkeyle tek başına aynı odada Kur-an okurken gördüm lütfen hemen cevap yazar mısınız teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir