Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Erkek Arkadaşına Kız İstediklerini Görmek

Rüyada erkek arkadaşına kız istediklerini görmek nedir?

Rüyamda eski erkek arkadaşım yeni sevgilisini ailesiyle beraber istemeye gidiyor, Bir arabaya biniyorlar, bizde babamla başka bir arabanın içindeyiz, bir anda önlerine çıkıyoruz bilmeden, biz önde onlar arkada bağımsız gidiyoruz.

Önümüzde yolun ortasında çukur var, babamla ben arabayla bu çukurun üstünden normal olarak geçiyoruz ama onların arabası çukura girip araba ters dönüyor, onlarda ters dönen arabadan iniyorlar, hiç birine bir şey olmuyor, araba bozuluyor. Sonra çocuğun annesi “gitmemekte vardır bir hayır” diyor. Arkasından bir yere oturuyorlar eski erkek arkadaşım içinden “olmamasının daha iyi olduğunu ve zaten beni sevdiğini” söylüyor. Yorumlarsanız çok sevinirim, rüya tabirlerinde anlamını bulamadım, teşekkürler.

Rüyada erkek arkadaşına kız istediklerini görmek neye yorulur

Beyza merhaba,

Gördüğün rüya değerli bir mesaj vermekten ziyade görmek istediklerini anlatan, beynin tarafından kendini iyi hissetmen için oluşturulmuş bir senaryonun uykudaki yansımasıdır. Eski erkek arkadaşın aslında elinden uçtu gitti, o şimdi bir başkasıyla, seni hatırlamıyor dahi. Sen ise böyle hayaller görüp, bu hayallerden bir anlam çıkarmaya çalışıp, saf umutlarla bekliyorsun. Lütfen rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını oku ve bu hayallerden kurtulup, gerçekçi şeylere odaklan.

“Rüyada Erkek Arkadaşına Kız İstediklerini Görmek” için bir yanıt

Rüyada ben bir akrabamı gördüm, çocuğun babası bana diyor ki “seni oğluma isteyeceğim” diyor, bu neye işaret?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir