Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Erkek Arkadaşıyla Birlikte Olduğunu Görmek

Rüyada erkek arkadaşıyla birlikte olmak neye işaret eder?

Öncelikle biraz müstehcen bir rüya ancak beni çok etkiledi çünkü kimi semboller benim için genelde ölüm olarak çıkar, bu nedenle özür dileyerek yazıyor ve yorumunuzu rica ediyorum. Rüyamda erkek arkadaşımla bir ev ya da otel gibi bir yere gidiyoruz ama çok lüks güzel bir yer. Oda da kocaman 4 yetişkinin yatabileceği büyüklükte bir yatak var ve sarı tonda (koyu ve kirli sarı) bir yatak örtüsü var. Yorumlarınızı bekliyorum.Teşekkür ederim.

Yaşınız :41
Cinsiyetiniz :Kadın
Medeni durum :Bekar
Mesleğiniz :Öğretim Görevlisi
Ruh haliniz :Genelde neşeli, pozitif ancak olumsuzluklardan çabuk etkilenen. Ancak bu aralar erkek arkadaşımla biraz sorunlarımız olduğu için sıkkın ancak sabırlı.

Rüyada erkek arkadaşıyla birlikte olduğunu görmek tabiri

Agnes merhaba, rüyalar yaşamın bir parçası ve gerçeğidir. Hemen her konuda olabilmekte, bazen gerçek ötesi şeyler dahi görmekteyiz. Gördüğünüz rüyanın ana teması erkek arkadaşını görmek olup ana hatlarıyla onunla uyanık yaşamınızdaki ilişkiniz konusunda, onun hakkında neler hissettiğiniz konusunda bilgiler vermekte, rüyadaki diğer unsurlar bunu açıklamaktadır.

Rüyanızda gittiğiniz lüks yer, bir geçiş süreci yaşadığınızı, eski alışkanlıkları ve düşünceleri taşımaya devam ettiğinizi simgelerken koyu kirli sarı renkteki yatak örtüsü dışa güzel görünme arzularınızda bir sıkıntı göstermektedir. Çünkü sarı hastalık, yorgunluk, halsizlik simgesi, yatak örtüsü ise açık duygular ve dışa güzel görünme isteği işaretidir.

Rüyada duş almış olmanız bir arınma, üzerinizdeki negatif enerjiyi attığınızı gösterirken onunla birlikte olmanız özel ihtiyaçlarınızın yoğun olduğunu ya da kendinizi tanıma konusunda mesafe kat ettiğinizi temsil ederken rüyanın devamında olan anlamsız hareket kendini ( elbette arkadaşınızla olan ilişkinizi de ) tanıma, anlama konusunda halen çözemediğiniz kimi şeyler bulunduğunu göstermektedir.

“Rüyada Erkek Arkadaşıyla Birlikte Olduğunu Görmek” için bir yanıt

Merhaba, ruyamda sevdıgım kısının evıne gıdıyordum ev cok kalabalıktı fakat onu bır turlu goremıyorum sureklı onu arıyorum acaba bu ne anlama gelıyor ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir