Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Erkek Bebeği Görmek

Rüyada erkek bebeği neye işaret eder?

Önce bu detayı belirmek istiyorum: Şimdiye kadar gerçekmiş, içinde yaşıyormuş gibi gördüğüm rüyaların ertesi günlerinde mutlaka o kişi ya da konularla ilgili gelişmeler oldu hayatıma. Örnek olarak. İşimle ilgili uzun süredir haber beklediğim birini rüyamda gördüğüm gecenin sabahında ondan olumlu bir mesaj almıştım.

Bu öğleden sonra da en son 2 buçuk yıl önce görüştüğüm, zamanında aramızda adı konulmayan bir hoşlanma olan birini gördüm rüyamda. (ismine ali diyelim) Önce o araba kullanırken ben tam arkasındaydım, arka koltukta yanımda da yakın zamanda ayrıldığı kız arkadaşı oturuyordu. Sonra o eski kız arkadaşı yarı yolda inmek istedi. Ali aracı durdurup, ona bavul gibi büyük bir şeyi de verdi ve bir daha o eski flört görünmedi. Fakat benim kucağımda bir erkek bebek vardı. Bebeğin babasının Ali olduğunu biliyorum ama anneyi anlayamadım. Tek hissettiğim, bebek Ali’den çok benimle olmayı istiyordu ve bu durum Ali’nin de çok hoşuna gidiyordu.

Geçtiğimiz sene bu zamanlarda da, bir arkadaşımın evinde ilk kaldığım zaman. Kızlar arasında bir gelenek olarak evin anahtarını yastığımın altına koyarak uyumuştum. O sabah tam uyanmadan önce gördüğüm rüyada Ali’yle aydınlık bir yolda yürüyorduk ve o birden elimi tutarak beni sevdiğini söyledi. Sonra bir ışığa doğru yürümeye devam ettik.

O rüyadan 1 ay geçtikten sonra bir gün bir reiki uzmanına gidecektim. O günün sabahındaki rüyamda yine Ali’yle konuşuyorduk rüyamda. Ve bundan birkaç ay önce de rüyamda çok büyük bir malikanede idik. Ali benimle olmayı istiyordu fakat evin hizmetlisi ve karanlık gölge gibi varlıklar bir şekilde bizi engelliyorlardı. Ancak ben o saf sevgiyi çok hissettim rüyamda bile.

Açıkçası rüyalarımın ne anlama geldiklerini bilmiyorum. Bir anlam da getiremiyorum. Ali ve eski kız arkadaşının 1 ay önce nişanı bozduklarını biliyorum sadece. İnternet sitenizdeki bu hizmet için çok teşekkür ederim. Sevgiler.

Yaşınız : 26
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Bekar
Mesleğiniz : Yönetici

Rüyada erkek bebeği görmek tabiri

Merhaba, hizmetimiz hakkındaki düşünceleriniz ve mesajınız ayrıntılı yazdığınız için teşekkür ederim.

Gerçekten de belirttiğiniz gibi gerçek hayatta kimi kişiler yakında olacaklar hakkında rüyalar görmekte bunun bilimsel açıklaması yapılamamaktadır. Bazı kültürlerde hassas yapıdaki kişilerin bunları hissedebildiği söylenirken, doğu kültürlerinde Tanrının ilahi mesajları olarak açıklanmakta, batıdaki kimi bilim gruplarında buna kişisel parıltı denilmektedir. Herkesin farklı seviyede bu parıltıya sahip olduğu, ancak çoğu kişinin bunun farkına varamadığı söylenmektedir. Örneğin ben 18 yaşında iken babamın yaşadığı iş kazasını kendisinden 1000 km uzakta başka bir şehirde rüyamda bire bir gördüm. O zaman telefonlar yazdırılarak kullanılıyordu, yanlış hatırlamıyorsan 6 veya 8 saat sonra telefon bağlandı, evin telefonu yanıt vermedi, amcamları aradım, yaklaşık 24 saat sonra bunun gerçek olduğunu öğrendim ve bunu anlattığımda yakınlarım şok olmuşlardı. Çok şükür babam kolunda yanıklarla bunu atlattı, sonra iyileşti.

Sizin durumunuza gelince sanırım hassas bir yapınız var, hisleriniz çok güçlü ve halk arasında “malum oldu” olarak anlatılan durumu diğer insanlarda daha fazla yaşamaktasınız.

Rüyanızda bir kaç yıl önce gördüğünüz ve aranızda adı konulmamış bir ilgi geçen arkadaşınızı görmüş olmanız gerçek hayatınızda başlamış veya başlayacak bir ilişkinin kimi ufak düzenlemeler ile büyük mutluluklar verecek hale getirilebileceğini simgelerken, kucağınızda gördüğünü erkek bebek ise bozulmamış temiz ahlakınızı göstermekte ve hayatınızda güzel gelişmeler olacağını işaret etmektedir.

Kısaca söylemek gerekirse rüyanızdaki tüm unsurlar biri hariç mükemmel bir şekilde uyumlu ve hepside aydınlığı, huzuru, mutluluğu müjdelemekte, evin hizmetlisi ve karanlık gölgeye benzeyen varlıkların size mani olması ise gerçek yaşamınızda sizi sınırlayan ya da kontrol eden kimi kişiler ya da şartlar olduğunu göstermektedir. Aslında bu kişiye rahatsızlık vermediği sürece kabul edilebilir olmalıdır. Çünkü hepimizin bizi etkileyen amiri, yöneticisi, büyükleri vardır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bebek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Erkek Bebeği Görmek” için 2 yanıt

Ruyamda kuzenimin oglunu çıplak gordum, 4 yaslarinda bana bakiyordu bende ona ama gercek hayata kuzenimin oglu degil, 4 aylik bir kizi var .ruyam ne demektir .saygilar

Rüyanda bebegim olmus ve sevgilimden onu koruyorlar, Museum öldürmeye calismasin diye bebegim sanirsam erkekti ve cirilciplakti bebegimi sevmeye almis Ben de Bagirmisim birak dokunma diye acaba konustugumuz Konustuğum rüyalar girdi onun etkisinde mi kaldim diye düsünüyorum ama korkuyorum da aciklasin ya hamile kalirsam aldirmak isterse diye Cok korkuyorum.Saygilarimla
19, Kadın, Birlikte yaşıyor, Öğrenci, Korku endiseleniyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir