Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Erkek Bebeği Olduğunu Görmek

Rüyada erkek bebeği olmak neye delalettir?

Rüyamda bir erkek bebeğim olduğunu gördüm. Bebeğimi bir şeylerden koruyup, bir yerlere yetiştirmem gerekiyordu. Karanlık ve yağmurlu bir yerde bebeğimi kucağımda ıslanmaktan korumaya çalışarak koşuyordum. Yolda karşıma ara ara tuhaf görünüşlü, çıplak insanlar çıkıyordu ve koşmaya devam ediyordum. Oldukça dik merdivenlerden aşağı doğru, denizin üzerinden karşıya kıyıya doğru..vb. bir çok farklı yerden koştum.

Yağmur çok şiddetliydi ve durmak bilmiyordu, en sonunda küçük ve aydınlık bir kulübe bulup orada bebeğimi biberon ile doyurdum ve sonra aynı şekilde bebeğimi koruyarak kaçmaya devam ettim. Bundan nasıl bir anlam çıkarmalıyım? Şimdiden teşekkürler. Gönderen Pınar. Rüyanın unsurları: erkek bebek, korumak, karanlık, çıplak insanlar, dik merdiven, şiddetli yağmur, biberon, kaçmak.

Rüyada erkek bebeği olduğunu görmek tabiri

Pınar merhaba, rüyan çok değerli, keşke hakkında bilgi vermiş olsaydın. Böyle kıymetli rüyalar ancak hakkınızda bilgi verilirse anlamlı yorumlanabilir, aksi halde genel açıklamalarla yetinmek durumundayız.

Rüyada erkek bebek görmek iyidir, rüyayı gören kişinin hayatında güzel gelişmeler olacağını simgeler. Rüyada görülen erkek bebek çabuk ve güzel bir habere işarettir.

Rüyada erkek bebeği korumak için yaptıkların, koşmak, kaçmak, yürümek, bebeği beslemek, onu korumak gibi eylemler gerçek yaşamında güzel gelişmelere kavuşmak için oldukça çaba sarf ettiğini belki de biraz daha edeceğini sonunda hayallerine kavuşacağını temsil etmektedir.

Rüyada biberon ile bebek doyurmak içinizde var olan yardımsever kişilik, pozitif enerji ve yaşama sevinci, iyilik, iç güzellik gibi üstün meziyetleri etrafınızla paylaşarak o kişilerin mutlu olmasında önemli bir rol sahibi olduğunu ve çevrenizdekilerin sizinle birlikte olmaktan mutlu olduklarını, sizi görmek için can attıklarını ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bebek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Erkek Bebeği Olduğunu Görmek” için 5 yanıt

26 yaşinda evli bir bayanim, çocuğum yok, rüyamda bir çocuk doğurduğumu gördüm, sağlikli bir çocuktu ondan sonra çocuğu hastanede birakip bir yere gittim, orda tanimadiğim bir bayan yanima gelip “çocuğun öldü” dedi, koşarak hastaneye gittip çok ağliyordum ama odaya girdim baktim çocuk yaşiyor çok sevindim daha sonra çocuğun puaça yediğini gördüm ne anlama gelir bu rüya

ben 19 yaşında bekar biriyim rüyamda erkek arkadaşımla bir çocuğumuz olduğunu gördüm sanırım erkek bebekti ve bundan çok korktum. insanlara ne diyeceğimizi,bebeğe nasıl bakacağımı düşünerek rüyanın içinde boğuldum resmen. ne anlama gelir acaba rüyam.

Merhabalar. rüyamda doktor bana hamile olduğumu ve bebeğin erkek olacağını söyledi acaba neyle yorumlanır

Merhabalar
evliyim hamileyim rüyamda bebeğimin erkek olduğunu gördüm bebeğim ve ben yemek yaparken ona çeşitli hareketler yaptım ve o bana güldü ama yeni doğmuş bir bebek böyle gülemez bunun anlamı ne acaba??

Merhaba
Ben boşanmak üzere olan bir bayanım davanın sonuçlanmasını bekliyorum. Çocuğum yok. Rüyamda erkek bebeğim olduğunu gördüm. Fotoğraflarına bakıp ağlıyordum. Daha sonra onu almak için arabaya binip evliyken yaşadığım şehre gittim . Çocuğumu kucağıma alıp onun o temiz ve güzeller güzeli yüzünü severken ve özlem giderirken uyandım. Sizce bu rüya ne anlam taşıyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir