Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Erkek Bebeği Olmak

Rüyada erkek bebeği olmak ne demektir?

Merhaba, rüyamda erkek bebegım olduğunu, onu emzırdıgımı ve onu omzuma koydugumda, kustugunu, o akıntının da sırtımdan asagı aktıgını hıssettım. Benzer bir rüyayı bir kac kez gördüm. Genelde sol gogusten emzırdıgımı goruyorum. Yorumlayabılırsenız sevnırım, sımdıden tesekkurler.

Rüya temaları: erkek bebek, bebek emzirmek, bebeği omuzuna koymak, bebeğin kustuğunu, sol gögüs.

Rüyada erkek bebeği olmak neye yorulur?

Rüyada bebek görmek açıklaması bebek rüya tabirleri sayfasında bulunmaktadır. Kendinizin veya bir baskasinin bir bebek sahibi oldugunu gorurseniz bu ayni zamanda bir projeye imza attiginizi ve yepyeni planlariniz oldugunu gosterir, bu ruya ayni zamanda yeni bir baslangica veya yakinda katilacaginiz bir toplantiya delalet eder. Bunun baska bir yorumuda yakin bir gelecekte olan bir toplantiya veya baslayacak bir projeye katilip , katilmama konusunda sizin istek ve endiseleriniz vardir diye yorumlanir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bebek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Erkek Bebeği Olmak” için 3 yanıt

bekarım rüyamda bir erkek bebeğim olduğunu ve sol göğüsümden onu emzirdiğimi görüyorum, daha sonrası için göğüsümde süt bittiğini ve hala emzirdiğimi görüyorum ve sonrasında küçük bir yatak yapıp onu oraya yatırıyorum.yorumlarınızı rica eder şimdiden teşekkür ederim…

benim bir kız çocuğum var. ama rüyamda kız çocuğum olduğu halde birde erkek çocuğum olduğunu gördüm, sürekli uyuyan hiç ağlamayan sessiz sakim bir çocuk ve onu emziriyordum, çok da sütüm vardı. bu ne anlama geliyor acaba şimdiden teşekkürler.

Rüyamda Erkek bebeğim oluyordu ve pipisini gösteriyordum herkese, bu ne anlama geliyor yorumlar mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir