Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Erkek Bebek Emzirdiğini Görmek

Rüyada erkek bebek emzirmek neye işarettir?

erkek bebek emzirmekRüyamda erkek bir bebeğim vardı, önce onu emziriyordum, göğsümden süt damlıyordu, sonra birlikte bir nehirde oluyoruz, taşlı çakıllı ama temiz bir nehir idi, arkadaşlarım da var yanımda. Ben yürüyorum, arkadaşlarım bir teknenin içinde yüzüyor, hep birlikte sohbet ediyoruz, bebekte dahil.

Sonra arkadaşlarımın teknesi yavaş yavaş batıyor, batmasın diye tekneyi tutarken bebeği kaybediyorum, feryat figan ağlıyorum. Başka bebeklerde varmış orada boğulan, onları çıkarıyorlar, bir tanesini benim kucağıma veriyorlar, “bu senin mi” diye soruyorlar emin olamıyorum. Babası kim bu bebeğin diye soruyorlar gözümün önüne hiç tanımadığım birinin siması geliyor ondanda emin değilim. Yorumlayabilirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Kimden: sema
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:25
Medeni Durumunuz:bekar
Anahtar kelimeler:erkek bebek, süt, nehir, bebekle konuşmak

Rüyada erkek bebek emzirdiğini görmek nasıl yorumlanır?

Sema merhaba.

Rüyada erkek bebek görmek iyidir, rüyayı gören kişinin hayatında güzel gelişmeler olacağını simgeler. Rüyada erkek bebek doğurmak, erkek bebeği olduğunu, erkek çocuk doğurduğunu görmek, çabuk ve güzel bir habere işarettir.

Rüyada bebek emzirmek görmek, çocuk emzirmek, yaşamınızda olgunluk dönemine giriş yaptığınızı, olaylara daha objektif bakmaya başladığınızı, gelişmelerin iyi olacağını simgeler.

Rüyada nehir görmek başarı ve mutluluğu işaret eder. Ancak buradaki önemli ayrıntı, başarıya daha çok kendi gayretinizle kavuşacaksınız. Tekne batması, batmış tekne ya da bir teknenin battığını görmek, bir umutsuzluk yaratan durum ile karşı karşıya olduğunuzu simgeler.

Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bebek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Erkek Bebek Emzirdiğini Görmek” için 4 yanıt

Ben 2,5 aylık hamileyim. Rüyamda erkek çocuk dünyaya getirmiştim, aynı evde komşumla bir yatakta bebek bakıyoruz, onun kızı vardı ve benim bebeğimden daha büyüktü. Sonra bebekleri emziriyoruz bana nasıl yapmam gerektiğini anlatıyor ve o ara bebeğim kendi emmeye başlıyor, emerken bir yandan da sütüm akıyor. 25, Kadın, Evli, Ev hanımı, gayet rahatım

Rüyanızda ilk bakışta sanki rüyada erkek çocuk doğurmak, çocuk bakmak, bebek emzirmek gibi olaylar geçtiği görünüyor ama mesaj bunlar hakkında değil. Gerçek hayatta hamile olmanızın da etkisiyle kafanıza taktığınız meselelerin uykudaki yansımasıdır.

Rüyamda topaç gibi bir oğlum olmuş, onu emziriyordum, sütlerim o kadar çokmuş ki bebeğin yüzü gözü süt oluyor, anlamı nedir acaba

Ruyamda kuran kursundaydim, kucagimda bir erkek cocugu vardi, ustumde mavi bir elbise vardi, cocugu emziriyordum, cok guzel bir cocuktu, gülüyordu surekli, aciklarsaniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir