Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Erkek Bebek Emzirmek

Rüyada erkek bebek emzirmek neyi işaret eder?

erkek bebek emzirmekBen 1 buçuk yıllık evliyim, çocuğumuz yok ama olmasını istiyoruz. Şu an hamile değilim. Rüyamda erkek bir bebeğim varmış onu sağ göğsümde emziriyorum. Sonra yanımda birisi var sütü az gelmiş ben onun çocuğunu da sol göğsümden emziriyorum. O beni emmek isteyince benim kucağımdaki çocuğum ona eliyle engel olmak istiyor ama ben yine de emziriyorum. Rüyada erkek bebek emzirmek neyi gösterir?

Kimden: ağustos
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:23
Medeni Durumunuz:evli
Şu anki ruh haliniz: umutlu
Anahtar kelimeler: bebek, emzirmek,süt

Rüyada erkek bebek emzirmek nasıl yorumlanır?

Rüyanız çok hoş bir rüya olup, oldukça hayırlı şeylere işaret etmektedir.

Rüyada erkek çocuk görmek güvenilir dostlara malik bulunduğunuza ve bütün hareketlerinizin herkes tarafından saygı ile karşılandığına işarettir. Erkek çocuk doğurmak bozulmamış temiz ahlakınızı dahada ileri noktaya taşıyacağınızı simgelerken aynı zamanda rüyada bir oğlan doğurduğunu gören kimse, sevinir, hasta ise şifaya kavuşur.

Rüyada emzirmek, bebek emzirmek, çocuk emzirmek yaşamınızda olgunluk dönemine giriş yaptığınızı, olaylara daha objektif bakmaya başladığınızı, gelişmelerin iyi olacağını simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bebek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Erkek Bebek Emzirmek” için 4 yanıt

Rüyada bebek emzirdiğini görmek
Rüyamda bir yolun ortasında bir bebek emziriyordum, çok mutluydum, bebekte öyle görünüyordu, Rüyada bebek emzirdiğini görmek ne demek acaba?

Merhaba, rüyamda işe gitmeye hazırlanıyordum işime gittim, kucağıma bir erkek çocuk aldım onu emzirmeye basladim benim cocugum oluyormus emzirdikce gogsum bosaldi evliyim ama esim gorunmuyor sadece cocugu goruyorum cok tesekkur ederim yorumunuz icin. 27, Kadın, Bekar, Çalışıyor

Yasemin merhaba,
Gördüğünüz rüya tüm unsurlarıyla hayırlara, güzel şeylere işaret etmektedir.
Rüyada işe gitmek kendine güven, gelişmiş karakter özelliklerine sahip olduğunu gösterir. Rüyada erkek bebek görmeniz güvenilir dostlarınız olduğunu ve bütün hareketlerinizin herkes tarafından saygı ile karşılandığına işaret ederken, bu bebeği emzirmeniz yaşamınızda olgunluk dönemine giriş yaptığınızı, olaylara daha objektif bakmaya başladığınızı, gelişmelerin iyi olacağını simgelemekte, emzirdikçe göğsünün boşalması ise yaşamınızda gelişiminin tamamlandığını ve bunun meyvelerini almaya başladığını temsil etmektedir.

Merhaba, ben 2 yıllık evliyim fakat çocuğumuz yok.Rüyamda bebeğim olmuş onu emzirirken görüyorum.Yanımda bikaç kişi daha var ama onların yüzlerini hatırlamıyorum.Bu bebeğin adı konmadı hala diyorum.Erkek olsaydı adını Elyesa koyardık diyorum.Ordan biri bebek erkek zaten diyor.Bende altını daha açmadığım için bilmiyordum diyorum.(Erkek çocuğum olursa adını elyasa koyabilirim diye düşüncem var ama ismin anlamını bilmediğim için kararsızım.Belki bilinçaltından dolayı o ismi söylemiş olabilirim.)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir