Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Erkek Bebek Görmek

Rüyada erkek bebek görmek neye işaret eder?

Rüyamda hastanede yatıyorum, erkek bebek doğurmuşum annem başımda duruyor, elimde mavi bir havlu var katlıyorum, eşimde işten çıkınca hastaneye gelecek içimden de “bak hep erkek çocuk istiyorduk, ilk çocuğumuzda erkek oldu” diyeceğim diye düşünüyordum.

Name: denizz
Cinsiyetiniz:kız
Yaşınız:17
Medeni durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz:umutlu
Subject:geleceğim
Anahtar kelimeler:mavi havlu,doğum,anne,eş

Rüyada erkek bebek görmek neye yorumlanır?

Rüyada erkek bebek görmek iyidir, rüyayı gören kişinin hayatında güzel gelişmeler olacağını simgeler. Rüyada erkek bebek doğurmak, erkek bebeği olduğunu, erkek çocuk doğurduğunu görmek çabuk ve güzel bir habere işarettir. Rüyada erkek bebek emzirmek, erkek bebek emzirdiğini görmek çok hayırlı bir rüya olup, hem yaşamınızda kişisel gelişiminizde önemli bir ilerle sağladığınızı hemde hayatınızı güzelleştirecek kimi yeni başlangıçların yakında olduğunu işaret eder.

Rüyada erkek bebek sevmek, bebek sevdiğini görmek gerçek yaşamınızda sevgi ihtiyacınızı, sevgiye aç, sevilmek isteyen yönünüzü simgeler. Bu rüya aynı zamanda gerçekleştiremediğiniz hayallerinizi ifade edebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bebek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Erkek Bebek Görmek” için 5 yanıt

Rüyada erkek bebek doğurmak
Merhaba Hülya ben, 24 yaşında bekar bir bayanım.
Rüyamda sezaryen ile siyah saçlı erkek bir bebek doğurdum. Bebeğin yüzüne bakarak “adı Ali olsun” dedim. Güzel bir bebekti. Kardeşimi arayıp “oğlum doğdu” dedim, hatırladığım bu sadece. Bu rüya neye işarettir? yorumlayabilir misiniz? şimdiden çok teşekkür ederim.

Hülya merhaba,
Rüyada erkek bebek doğurduğunu görmek bozulmamış temiz ahlakınızı dahada ileri noktaya taşıyacağınızı simgeler.
Rüyada Ali isminin anlamı Yüce, Yüksek, Şanlı, Onurlu kimse demektir. Oğluna Ali ismini vermen ise Huzurlu olmaya, Kalp ve Gönül zenginliğine, Maddi ve Manevi rahatlık elde etmeye, Aile içinde geçim manasına gelir.

ben 1 aylık hamileyim rüyamda güzel erkek bebek gördüm gülüyor ve otların üstünde yuvarlanıyordu yanında bir adam vardı o kişiyi tanımıyorum ne anlama geliyor

Rüyada başkasının bir erkek bebegi var, tanımadıgım biri bu. Rüyamda farklı bir yerde görüyorum bu kişileri anne ve bebegi. Fakat hep benim etrafımdalar. Erkek bebek annesi yokken benim parmagımı emzik gibi agzına alıyor. Sonra annesi geliyor kucagına alıyor. Rüyada onlarla sanki bir yolculuk yapıyor gibiydik. Bebek devamlı annesinin kucagındaydı. Yorumlarsanız sevinirim.

Merhabalar 7 aylık evliyim çocuğum yok, rüyamda erkek bir bebeğim doğdu, sesini duydum, konuştum bebeğimle, sevdim, babası da gördü ama kapı acık diye öldü, yel almış öyle ölmüş doktorlar dedi rüyamda çok etkilendim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir