Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Erkek Çocuğu Görmek

Rüyada erkek çocuğu görmek neye çıkar?

Allah’ın selamı üzerinize olsun, adım Şule, 34 yaşındayım 14 haftalık hamileyim ikili taramada bebeğimde down sendromu riski yüksek çıktı, duyduğumdan beri RABBİME sığınarak namaz kılıp dua ediyorum, sizden ricam dün sabah namazından sonra gördüğüm rüyayı en kısa zamanda yorumlanması.

Rüyamda komşunun 10 aylık erkek bebeğini bana göstermesini rica ediyorum, beşikten 2 yaşlarında sarışın beyaz tenli sarı saçlı mavi gözlü dünya güzeli bir oğlan bebek çıkıyor, ben ona hayranlıkla bakarken uyanmıştık, çok etkisinde kaldım lütfen cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler.

Rüyada erkek çocuğu görmek tabiri

Şule merhaba, öncelikle söylemeliyim ki hamilelik bir kadının yaşamında çok müstesna bir yere sahip çok özel bir dönemdir ve bu özel dönemde adeta bir mucize gerçekleşmekte ve bir can meydana gelmektedir. Bu çok özel dönemde doğal olarak anne adayı çok değişik duygusal dalgalanmalar yaşar ve bu durum kişinin rüyalarına da yansır. Bu konuda lütfen hamile rüya tabiri sayfasında ilginç bilgiler paragrafını dikkatle okuyunuz.

Görmüş olduğun rüya hayırlara işaret etmekte ve hakkında çok sevineceğin bir müjdeyi bildirmektedir. Lütfen daha detaylı bilgi için rüyada çocuk görmek rüya tabiri sayfasında rüyada erkek çocuk görmek neye işarettir? bölümünü dikkatle okuyunuz.

“Rüyada Erkek Çocuğu Görmek” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir