Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Erkek Çocuğunu Parka Götürmek

Rüyada erkek çocuğunu parka götürmek ne demektir?

Nişanlım 41 yaşında bir erkek. Rüyasında ikimizin yolda yürüdügünü ve ortamızda 3-4 yaşlarında bir erkek çocuğunun elinden tutup onu parka götürdügümüzü görmüş.

Yarı yolda ben çocuğun elini bırakıp bakkala gitmişim, nişanlım çocuğun elini bırakmadan parka götürmüş ve benim geciktiğimi düşünüp kaygılanmış. Çocugun bizim çocuğumuz oldugunu hissediyormuş. Anlamını yazarsanız sevinirim. 36 yaşında nişanlı bayanım.

Rüyada erkek çocuğunu parka götürmek tabiri

Öncelikle sitemizi Facebook’ta arkadaşlarınız ile paylaştığınız için teşekkür ederim. Bilindiği gibi rüyalar görene göre yorumlanır ancak kimi durumlarda görülen kişi, nesne ya da olay hakkında da bilgi verebilmektedir.

Nişanlınızın rüyası onun gerçek yaşamında güvenilir dostlara sahip olduğunu ve tüm davranışlarının çevresi tarafından saygı ile karşılandığını göstermekte, uzaktaki bi yakınından iyi haber alacağını ve yeni bir başlangıca – projeye imza atacağını ya da yepyeni planlarını olduğunu, bu başlangıcın ona mutluluk ve huzur getireceğini simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada erkek çocuk görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Erkek Çocuğunu Parka Götürmek” için 2 yanıt

Rüyada tombul erkek çocuk görmek neye işarettir
Rüyamda mavi gözlü tombul elleri kolları bıdık sevimli bir erkek çocuğu gördüm, yüzünde böyle güller açar gibi gülüyordu, aynı rüyayı hem gece hemde öğlen uyumuştum o zaman gördüm. Ben sürekli o mavi gözlü erkek bebeği ile parkta oynuyordum. Bu rüyamın yorumu nedir? Rüyada tombul çocuk görmek neye yorulur acaba bilgi verirseniz çok sevinirim. Nilay.

Nilay selam,
Gördüğünüz rüya, uyanık hayatınızda güvenilir dostlara sahip bulunduğunuzu ve bütün hareketlerinizin herkes tarafından saygı ile karşılandığını işaret ederken yinede yeni dostluklar, arkadaşlık konusunda dikkatli olmanız gerektiğini ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir