Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Erkek Çocuk Emzirmek

Rüyada erkek çocuk emzirdiğini görmek ne demek?

Rüyada erkek çocuk emzirmekBen 7 aylik hamileyim, bu ilk hamileliğim, doktorlar kız diyor. Rüyamda erkek çocuk emziriyordum, sol göğsümden emzirirken sancı vardi ve süt akmıyordu, bende diger göğsümle emzirmeye basladim, bir baktim bol bol akiyor, çocuk cok acıkmış, çocuğun basini oksadim ve sonra baktim göğüsümün ucunu kopariyor, kopmaya basladi korktum en sonunda koptu, sinirlendim “bir daha emzirmicem seni” dedim, ofkelendim, çocuğu kenara koydum, bağırdım cağırdım, bana “bir sey olmaz iyilesir” dediler goğsüm ve sonrasini hatirlamiyorum ve uyandim. Bunun anlami nedir?

Rüyada erkek çocuk emzirmek tabiri

Rüyada erkek çocuk görülmesi çok iyidir ve rüyayı gören kişinin bozulmamış temiz ahlakını gösterirken aynı zamanda rüya sahibi insanın hayatında güzel gelişmeler olacağını simgeler. Bu rüya alternatif olarak kişinin merhamet sahibi, yumuşak kalpli, ince düşünceli ve duyarlı bir insan olduğuna işaret eder, gören kişi dünya yaşamında hayırlı menfaatlere ve güzelliklere sahip olur.

Rüyada erkek çocuğu emzirdiğini görmek çok hayırlı bir rüya olup, hem yaşamınızda kişisel gelişiminizde önemli bir ilerle sağladığınızı hemde hayatınızı güzelleştirecek kimi yeni başlangıçların yakında olduğunu işaret eder. Rüyada erkek çocuk emzirilmesi aynı zamanda gören kişi hakkında sevinç ve mutluluk duyacağı bir durum ile karşı karşıya kalmasına ve müjdeli güzel bir haber almasına delalet eder. Bu konuda rüyada çocuk emzirme rüya tabiri sayfasında daha geniş açıklama bulabilirsiniz.

Rüyada erkek çocuk sevmek, erkek çocuğu okşamak ise kişinin gerçek yaşamında sevgi ihtiyacı çektiğini, sevgiye aç olduğunu, daha fazla sevilmek istediğini simgeler. Bu rüya öte yandan kişinin bazı isteklerini henüz gerçekleştiremediğini ifade edebilir.

Rüyanın devamında gelişen olaylar ise gerçek hayatta sizi bekleyen güzelliklere bir an önce kavuşmak için daha sakin olmak, özellikle öfkeni kontrol etmeyi öğrenmek ve olaylara objektif bakmayı başarmak gerektiğini ifade etmektedir.

“Rüyada Erkek Çocuk Emzirmek” için bir yanıt

Rüyamda çocuk esirgemeden bir yeni doğmuş bebek erkek çocuk almisim ona biraz bakıyorum emziriyorum çocuk 3 yaşına gelince bebeğe artık bakamiyorum ve geri vermek istiyorum ve veriyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir