Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Erkek Çocuk Görmek

Rüyada erkek çocuk görmek neye delalet eder?

Selamlar, Dün akşamki rüyamda 2 yaşında mavi gözlü, beyaz tenli bir erkek çocuk gördüm. Çocuk evin bahçesinde yanmakta olan bir ateşe girmek üzereydi ve koşarak çocuğu ateşten kurtarıyordum. Rüyamın tabirini yaparsanız sevinirim…teşekkür ederim. Açelya. Not: ben 21 yaşında, ailesinde farklı bir şehirde oturup, üniversiteye giden bekar kızım. Yoruma faydası olabilir belki diye bu ayrıntıları vermek istedi. Emeğiniz için şimdiden teşekkür ederim, iyi günler dilerim.

Rüyada erkek çocuk görmek nasıl yorumlanır?

Açelya merhaba. Öncelikle bu güzel düzgün cümlelerin ve verdiğin ayrıntılı bilgi için teşekkür ederim. Umarım yaşamın hep böyle düzenli, mutlu, başarılı geçer. Rüyada erkek çocuk görmek kişinin güvenilir dostlara malik bulunduğuna ve bütün hareketleriniz herkes tarafından saygı ile karşılandığına işaret eder.

Ancak çocuğun mavi gözlü olması seni kimi tehlikeleri durumlara karşı uyarmaktadır. Çünkü rüyada mavi gözlü birini görmek bu önemli bir rüyadır, günümüzün ağır yaşam şartlarında sık görülen bir rüyadır ve dikkat, ikaz, hile ifade eder. Çevrenizle ilişkileriniz, yaptıklarınız, söyledikleriniz hakkında dikkatli olmanız gerektiğini simgeler. Çocuğu ateşten kurtarman ise gerçek yaşamınızda ani gelişecek tehlikeleri hazırlıklı olduğunuzu ve bu özelliğinizin sizi bir çok tehlikeden uzak tuttuğunu işaret etmektedir. Bakınız yangın sayfası

Erkek çocuk görmek hakkında diğer bilgiler

Rüyada erkek çocuk sevmek çevrenizde güvenebileceğiniz dostlara sahip olduğunuzu ve çevrenizde saygı göreceğinize yorulur. Rüyada oğlan çocuk görmek aynı zamanda bol kazanç müjdesi, müjdeye işarettir. Rüyada erkek çocuk doğurmak bozulmamış temiz ahlakınızı dahada ileri noktaya taşıyacağınızı simgelerken aynı zamanda rüyada bir oğlan doğurduğunu gören kimse, sevinir, hasta ise şifaya kavuşur. Erkek çocuk gezdirmek rüyada küçük bir oğlan çocuğunu sırtına alarak veya elinden tutarak gezdirdiğini gören kimse, uzaktaki bir yakınının iyi haberini alır. Erkek çocuk sahibi olduğunu görmek bereket dolu günlere kavuşmak, işlerin açılması ve şanslı bir yaşama delalet eder.

Hamile kadın rüyada bir erkek çocuk doğurduğunu görse, o kadın kızla müjdelenir. Kız doğurduğunu görürse oğlan çocuğu ile müjdelenir. Rüyada buluğ çağına gelmiş erkek çocuğu görmek, izzet ve kuvvete işarettir. Kuran okumayı bilen bir kimsenin rüyada okula giden bir çocuğu olduğunu görmesi, günahından tövbe etmesine işarettir. Bazı tabirciler, rüyada evlenmeksizin küçük bir çocuğu olduğunu gören kimsenin, dünyada erişeceği ilerlemeye, sıhhat, emniyet ve izzete işarettir derler. Küçük çocuklar küçük sevinçlere işarettir. Kucağında bağırıp çağıran bir çocuğun bulunduğunu görmek musiki konusunda yetenekli olduğuna işarettir.

Rüyada sabi görmek rüyayı gören kişiyi kıskanan düşman var demektir. Fakat düşmanın zayıf olduğunu ifade eder. Rüyada güzel sabi görmek mutlu olacağınızı, sevineceğiniz anlamına gelir. Rüyada çirkin sabi görmek, üzüntü, keder anlamına gelir. Sabi  henüz ergenlik yaşına gelmemiş küçük erkek çocuk demektir.

“Rüyada Erkek Çocuk Görmek” için 8 yanıt

Merhabalar adım Kübra. Öncelikle rüyamı anlatmadan önce kendimden biraz bahsetmek istiyorum lise son öğrencisiyim üniversiteye hazırlanıyorum ve 3 kız kardeşiz .
Rüyamda önce annemin kim olduğunu bilmediğim bir varlık annemi 2 kez öldürdü ve sonra annem dirildi ve son kez üçüncüde öldürdü. Babamı da öldürüyordu ama kurtuldu ve sonra baktığımda 4 5 yaşlarına iki erkek ve bir kız kardeşim vardı sadece bakıyorlardı sonra annemin ölümünden sonra hep ağladım dahada kardeşlerimi görmedim babam ağlama diyordu sanki gülüyordu bunu derken ve küs olduğum çok yakın iki arkadaşımı gördüm ağlarken. bana rüyamı açıklarsanız çok sevinicem çünkü çok etkisinde kaldım . İnşallah doğru anlatabilmişimdir şimdiden çok teşekkür ederim.

Bekarım şuan, rüyamda gördüğüm ise bir adam, yüzünü görmedim ve bir çocuk 7-8 yaslarında eğer çocuğum olur ise benim erkek çocuğum olacağını ve ismini de Mehmet koymamın gerektiğini söyledi. Rüyamın yorumu nedir acaba?

Rüyamda nişanlım gecenin bir vaktinde yabancı uyruklu bir kadınla çocuğu odamın balkonundan içeri sokuyor. sokakta kalmasınlar diye. yardıma muhtac musluman bir kadin ve erkek cocugu. fakat ben babam duyar kizar diye iceri almiyorum. ruyami yorumlarsaniz sevinirim.

Rüyamda hamile olan kız kardeşim oğlumun saçını tarıyordu. Oğlum kumral saçlı beyaz tenli normalde fakat rüyamda oğlumun saçları sarı ve omuzlarına kadardı ben kız kardeşimi ikaz ediyordum yavaş tara canı acımasın dedim… Bu kadarını hatırlıyorum …

selam ben hamileyim ruyamda altin kupe takiyodum ama kupem rengli taslarla susluydu ve ben diyodum bu kupe bana yakisma diyodim sonra takiyodum ve cok yakisiyodu sizece ne anlama geliyor simdiden tesekurler

Merhaba, rüyada erkek çok görmek hayırlıdır, bozulmamış temiz ahlakınızı dahada ileri noktaya taşıyacağınızı simgelerken aynı zamanda rüyada bir oğlan doğurduğunu gören kimse, sevinir, hasta ise şifaya kavuşur.
Bazı tabirciler, rüyada evlenmeksizin küçük bir çocuğu olduğunu gören kimsenin, dünyada erişeceği ilerlemeye, sıhhat, emniyet ve izzete işarettir derler.

Rüyamda misafirlikteydim, saat gece yarisi gösteriyordu, kalktim eve gidecektim, yari yolda bir adam veya gölgesini gürdüm ve arkasında uç erkek çocuk gürdüm, korktum ve hızlica eve ulaşmaya çalıştım ama çocuklar beni takip etmeye başladılar. Yari yolda korku hafif korku içinde dünüp “kimsiniz” diye sordum, iki çocuk “senin oğlunuz” dedi, kucağima aldim ama ikisini aldim kucağima da bir çocuk bir çocuk oldu uçuncu çocuğu almak istedim benden kaçti niye kaciyorsun diye sordum kucağimdaki çocuk şöyle cevap verdi “muskası yok diye kaciyor” ve birden uyandim, karma karışik, lütfen rüyanın yorumunu yazar misiniz? şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir