Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Erkek Ebe Görmek

Rüyada erkek ebe neye işarettir?

Ben gerçekte 5 aylık hamileyim, çocuğum için işimden ayrıldım, dün geceki gördüğüm rüyanın yorumunu rica edicem. Rüyamda yine hamileyim ve eşimle birlikte bir tatil köyünde tatil yapıyoruz. Ben denize girmiyorum, rüyada sadece şemsiyenin altında güneşlenerek dinleniyorum. Eşim tanımadığın insanlarlar denizde top oynuyor, çok mutlu görünüyor. Rüya birden sancım tutuyor, kocana “Erkan yetiş, bana bir şeyler oluyor” diyorum. Eşim heyecanla yanıma geliyor ve koluma girerek yürümeme yardım ederek otele götürüyor.

Otel görevlileri “ambulansı beklemeyelim, gecikebilir, biz sizi götürelim” diyorlar ve hemen orada bir araca binerek hastaneye gidiyoruz. Hastanede beni doğuma alıyorlar ama acilde doktor yokmuş, doğumcu olarak sadece bir erkek ebe varmış. Ben eşime “ben erkek ebe istemem, bana doktor bulun” diyorum ama doktor yokmuş ve erkek ebe bana doğum yaptırıyor, sadece bu kadarını hatırlıyorum, çocuk doğdu mu? ne doğdu bilmiyorum, teşekkürler.

Rüyada erkek ebe görmek yorumu

Sezin merhaba, gerçekte hamile olan bir kadının rüyasında kendini hamile olarak görmesi kişinin hamileliği hakkında bazı endişeleri ve korkuları olduğunu ifade eder. Ancak bu gayet normaldir ve her anne adayının bu kaygıları taşıması gerekir. Bu konuda detaylı bilgi rüyada hamile görmek sayfasında okunabilir. Rüyada tatil köyü görmek rüya sahibinin günlük hayatında yaşadığı bazı şeyler ya da karşılaştığı olaylar nedeniyle yorgun düştüğünü gösterir, hem fiziksel hem ruhsal bakımdan dinlenmeye, yenilenmeye, canlanmaya ihtiyacı olduğunu ifade eder. Rüyada tatil köyünde tatil yaptığını görmek insanın kendine daha fazla dikkat etmesi, vücudundan gelen yorgunluk sinyallerine kulak vermesi gerektiğine ve ilk fırsatta kendine bir zaman ayırıp dinlenmesi gerektiğine delalet eder, bakınız rüyada tatil köyü görmek sayfası.

Rüyada doğum sancısı çekmek sıkıntıdan kurtulmaya, rahatlamaya işaret eder, sıkıntıların sona ermesine az kaldığını, feraha ermeye, mutlu olmaya işaret eder. Rüyada erkek ebe görmek doğum, yenilenme, canlanma, yeni proje veya günahlardan arınmaya delalet eder. Erkek ebenin doğum yaptırması hayatınızda yeni bir projenin adımını atmaya, bu projede sizin önemli bir rol üstleneceğinize işaret ederken aynı zamanda sıkıntılardan çıkmayı ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir