Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Erkek Gibi Giyinmek

Rüyada erkek gibi giyinmek neye çıkar?

Merhaba, bu annemin çok merak ettiğim bir rüyasıdır. Bizim eve benim için iki tane görücü kadın geldi ve oturma odasında oturuyorlar. Annem benim odaya gelmeyip onlara görünmeyeceğimi zannediyor (çünkü gerçekte anneme hep kimseye güvenmeyip evlenmeyeceğim diyorum). Sonra abimle birlikte o odaya geliyoruz, annem şaşırıyor. Ben önde abim arkamdan geliyor ve ikimiz de aynı beyaz takım elbise giymişiz. Annem benim acaba niye erkek gibi giyindiğimi düşünüyor ama aynı zamanda o kadar yakışmış ki bize o takım elbiseler, ne iyi yaptılar aynı giyinerek diye sevindi. Bana olumlu bakıyor muyum diye soruyorlar ve evet diyorum, görücülerin gidip elini öpüyorum. Annemin öz babası ve annesi (ikisi de yaşıyor) da oradalar ve dedem masada oturup başka bir şeyle ilgileniyor. Anneannem sadece görücülerin yanında oturuyor.

Yaş: 19, Cinsiyet: Kadın, Medeni durum: Bekar, İş: Bir kaç gün sonra işe gireceğim.
Bir başka rüyada abimin bacaklarını çıplak görmüştüm ve bir rüya tabirinde okumuştum ki “O bacakların sahibi ile evleneceksin” diyordu. O anda abim sevdiğim adama benziyordu, ne kadar benziyorlarmış diyordum kendime. Acaba abimle birlikte görücülere görünmemiz ve ikimizin de beyaz takım elbise giymemiz de bana sevdiğim adamla evleneceğimi mi göstermektedir? İki kadından hariç kimse gelmemişti, yani damatı görmedi.

Sabırsızlıkla bekliyorum yine ve şimdiden çok teşekkür ediyorum yorumunuz için.

Rüyada kızının erkek gibi giyindiğini görmek tabiri

Sinem merhaba, annenin rüyası aslında kızına görücü geldiğini görmek ve kızının erkek gibi giyindiğini görmek şeklinde ele alınmalıdır. Rüyada kızına görücü geldiğini görmek rüyayı gören kişinin kızının hoşlandığı erkek ile yuvasını kurup mutlu olacağına delalet eder. Kızının erkek gibi giyindiğini görmek ise kızının  gerçek hayatında yoğun bir şekilde günlük yaşamın rutin düzeninden çıkmak istediğini, büyük bir kişisel gelişim ve değişim ihtiyacı içinde olduğunu simgeler. Kıyafetin beyaz olması bu konuda hayırlı gelişmelere işarettir.

Rüyada erkek bacağı görmek güç, kuvvet, yaşama azmi, sıkıntılara karşı direnme gücü konularında mesaj verir, bakınız bacak rüya tabiri sayfası. Ağabeyinin bacaklarını görmen odan destek alacağına işaret olabilir.

“Rüyada Erkek Gibi Giyinmek” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir