Rüyada Erkek Kardeşin Öldüğünü Görmek Ve Ağlamak

Rüyada erkek kardeşin ölümü ve ağlamak ne demek?

Rüyamda erkek kardeşim ölmüş ben ilk gün ağlayamadım, ikinci gün hiç durmadan ağlıyorum, evimizin bir tarafında cami var, iki oğlum içeriye giriyor, o acının içinde onlara “ayakkabılarınızı alın” diye tembihliyorum, aldılar mı diye kontrol ettiğimde büyük bir erkek terliği gördüm, döndüm eve geçerken de komşu kardeşine düğün yapıyor davul çalıyor, insanlar halay çekiyor, ben hiç durmadan ağlıyorum, evin önünde oturup ağlarken kim olduğunu görmediğim biri içeriye alıyor beni, içeriye girdiğimde gerçekte ölmüş bir komşumuz oturuyor.

Benim 5 yaşındaki oğlum üzerinde sarı renkli bir tişört tavana çıkmış tavanda yürüyor içerideki kalabalık kadınlar ona bakıyor hayretle ve ağlayarak uyandım ,yataktan kalktım hala yaş akıyor gözlerimden.

Rüyada erkek kardeşin öldüğünü görmek ve ağlamak tabiri

Nilgün merhaba, Rüyada erkek kardeşin öldüğünü görmek gerçek hayatınızda yaşadığınız bir maddi kaybı, bir iş veya projeye son verme düşüncenizi simgeler. Bu rüya genel anlamda hayattaki maddi kayıp veya finansal konularda gerileme, zarar işaretidir. İlk gün ağlayamamış olmanız bu kaybın henüz farkında olmadığınızı göstermektedir.

Rüyada ağladığını görmek hayatınızda sizi üzen olaylardan daha ziyade bunların neden olduğu olumsuz duyguların bir serbest bırakılmaya, dışa vurulmaya, onlardan uzaklaşıp duygusal dengeyi yeniden kazanmak için bir şeyler yapmanız gerektiğine yorumlanır ve bunun önce güvenli bir şekilde korkular ve hayal kırıklıklarını unutmak gerektiğine tabir edilir. Sonuç olarak rüyada ağlamak, üzüntü, korkuları ve hayal kırıklıklarını üzerinden atmak için kullanılan bir yöntemdir. Aynen uyanık yaşamda olduğu gibi rüyada da ağlamak iyidir.

Rüyada cami görülmesi en değerli rüyalar arasındadır, görene huzur verir ve selamete çıkacağınıza işaret eder. Rüyada terlik görmek konfor, rahatlık, refah, aile sıcaklığı demektir.

Rüyada düğün görmek güçlü sevgi bağları, inanç, korku, evlilik, ilişki anlamlarını simgeler. Rüyada halay görmek toplu yaşam kurallarını ve topluluk içindeki davranışlarınızı simgeler. Rüyada halay çeken birilerini görmek çevrenizde sizi aralarında görmek isteyen birileri olduğunu işaret eder.

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir