Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Erkek Kardeşinin Öldüğünü Görmek

Rüyada erkek kardeşinin öldüğünü görmek neye işarettir?

Rüyamda erkek kardeşimin ölmüş olduğunu ve cenaze için kalabalık insanların toplanıp yakınlarımın ağladığını görüyorum ancak cenaze ve erkek kardeşimi görmüyorum. Bu arada annem uçuk pembe yünden uzun bir hırka örüp bana giydiriyor. ben cenazeyi uğurlayan kalabalıkla birlikte ağlayarak bu kalabalıkla yürüyorum mezarlık zannettiğim bir yere gelip bir çukura bakıyorum halka şeklinde beyaz ışıktan bağırsağa benzeyen bir şey bunun içinden yerin en son katına kadar iniyorum.

Burası bir mağaraya benziyor yanımda biri erkek biri kadın sanırım birde çocuk tanımadığım kişilerle birlikte burada bir kapta yemek pişirdiğimi görüyorum ve ölmüş olan kardeşimden ayrılmak istemediğim için bende bundan sonra burada yani mezardan içeri girdiğim bu mağarada yaşamaya karar veriyorum. Yorumlarınız için teşekkür ediyorum. Sevgi ve saygılarımla. d. t:1973 kadın. boşanmış. 25 Ocak 2010, 22:39

Rüyada erkek kardeşinin öldüğünü görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada erkek kardeşinin öldüğünü görmek

Rüyada erkek kardeşinin öldüğünü, erkek kardeşinin ölmüş olduğunu görmek gerçek yaşamınızda yaşadığınız maddi kaybı, bir iş veya yatırıma son verme düşüncenizi simgeler. Ağabeyin ölümü, biraderin öldüğünü görmek, biraderinin ölmüş olduğunu, abisinin ölümünü görmekte aynı anlamdadır. Bu rüya hakkında bakınız rüyada kardeşinin öldüğünü görmek rüya analizi sayfası.

“Rüyada Erkek Kardeşinin Öldüğünü Görmek” için 12 yanıt

Rüyada kardeşinin ölmüş olduğunu görmek
Rüyamda erkek kardeşimin ölmüş olduğunu ve cenaze için kalabalık insanların toplanıp yakınlarımın ağladığını görüyorum, ancak cenaze ve erkek kardeşimi görmüyorum. Bir anda kardeşim yok oluyor, ikinci gün bana kardeşimin öldüğünü söylüyorlar hiç durmadan ağlıyorum. Lütfen söyler misiniz rüyada kardeşinin öldüğünü görmek veya duymak neye işaret eder?

Gördüğünüz rüya reel hayatınız maddi konularda 2 kez karar değiştirdiğinizi ya da değiştireceğinizi işaret etmektedir. Bu karar işiniz hakkında bir iş değişikliği veya ve yatırım, bir proje konusunda olabilir.

Rüyada erkek kardeş görmek ve öldüğünü görmek içinizdeki sıkıntı biter, çünkü erkek kardeş insanın her şeyi aynı kandadır o yüzden büyük bir sıkıntı varsa içinde o sıkıntıdan kurtulursun en yakın zamanda ve o kardeşinin ömrü uzar, hastaysa hastalığı iyileşir huzursuzsa huzurlu olur ve evi bereketli olur.

Rüyada kardeşinin ölüm haberini almak
Sabah ağlayarak uyandım, erkek kardeşim ve eskiden aşık olduğum birinin öldüğü haberleri geliyor ve eski çok sevdiğim kız arkaşımında cezaevine gireceği haberini alıyorum, çok ağlıyorum. Hepsini aynı anda görüyorum, bunların manası nedir?

Rüyada erkek kardeşimin olduğunu görüyorum, ailemde herkes bir yerlere gidiyor, ben ağlıyorum kendimi tutamıyorum, uyandığımda da kendimi ağlıyor buldum.

Seyda merhaba, sağlıklı bir rüya yorumu için rüya gönder sayfasında rüyalarınızı göndermelisiniz. Örneğin bu rüyada “erkek kardeşinin olduğunu” ya da “erkek kardeşinin öldüğünü” görmek net değil. Sanki erkek kardeşimin olduğunu görmek daha ağır basıyor ama neden herkes bir yere gidiyor?
Rüyada bir erkek kardeşi olduğunu görmek reel yaşamda kimi durumlar karşısında kendini daha fazla emniyette, güvende hissetmek arzusu taşıdığınızı gösterir.
Rüyada erkek kardeşinin öldüğünü görmek gerçek yaşamınızda yaşadığınız maddi kaybı, bir iş veya yatırıma son verme düşüncenizi simgeler.
Rüyada ağlamak iyidir, sıkıntıların sona ereceğini, rahatlamayı simgeler.

Benim bi erkek kardeşim yok rüyamda erkek kardeşimin olduğunu görüyorum yeni konusmaya başlamış benimle oynuyodu elimde sivri bi yüzük vardı ve yüzük bacağını kesiyodu ve morarıp ölüyodu kucağımda sonra uyandım yorumlayabilecek var mı acaba

Rüyamda benden dört yaş küçük erkek kardeşim ölmüştü ama ben unutmuştum doğum gününde mevlüt okutulurken hatırlayıp bağırarak ağlıyodum babamlardan beni mezarına götürmeleri için yalvarıyodum resimlerine falan bakıp çok yüksek sesle bağırarak feryad ediyodum

Ben rüyamda kardeşimi şehit olarak gördüm, kendisi Hakkari’de askerlik yapıyor, işte yani o yaralıymış ben pek ilgilenmiyorum yanına gidip gelmiyorum, sonra haber geliyor ki şehit oldu diye ama ben kendimi suçluyorum, onunla konuşmadım diye, yorumu ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim, bu arada kardeşim gerçekten asker Hakkaride.

Rüyamda 20 yaşında erkek kardeşimin ve amcamın öldüğünü görüyordüm cenazeye gidiyorm benim kadar kimse almıyor çok ağlıyorum daha 20 sene yaşadı diyorum amcam en azından 50 sene yaşadı diyorum eve gidiyoruz beni durduramıyorlar devamlı ağlıyorum. Kardeşimim çektini görüyorum oturup bidaha ağlıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir