Rüyada Erkek Kardeşinin Öldüğünü Görmek

Rüyada erkek kardeşinin öldüğünü görmek neye işarettir?

Rüyamda erkek kardeşimin ölmüş olduğunu ve cenaze için kalabalık insanların toplanıp yakınlarımın ağladığını görüyorum ancak cenaze ve erkek kardeşimi görmüyorum. Bu arada annem uçuk pembe yünden uzun bir hırka örüp bana giydiriyor. ben cenazeyi uğurlayan kalabalıkla birlikte ağlayarak bu kalabalıkla yürüyorum mezarlık zannettiğim bir yere gelip bir çukura bakıyorum halka şeklinde beyaz ışıktan bağırsağa benzeyen bir şey bunun içinden yerin en son katına kadar iniyorum.

Burası bir mağaraya benziyor yanımda biri erkek biri kadın sanırım birde çocuk tanımadığım kişilerle birlikte burada bir kapta yemek pişirdiğimi görüyorum ve ölmüş olan kardeşimden ayrılmak istemediğim için bende bundan sonra burada yani mezardan içeri girdiğim bu mağarada yaşamaya karar veriyorum. Yorumlarınız için teşekkür ediyorum. Sevgi ve saygılarımla. d. t:1973 kadın. boşanmış. 25 Ocak 2010, 22:39

Rüyada erkek kardeşinin öldüğünü görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada erkek kardeşinin öldüğünü görmek

Rüyada erkek kardeşinin öldüğünü, erkek kardeşinin ölmüş olduğunu görmek gerçek yaşamınızda yaşadığınız maddi kaybı, bir iş veya yatırıma son verme düşüncenizi simgeler. Ağabeyin ölümü, biraderin öldüğünü görmek, biraderinin ölmüş olduğunu, abisinin ölümünü görmekte aynı anlamdadır. Bu rüya hakkında bakınız rüyada kardeşinin öldüğünü görmek rüya analizi sayfası.

11 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir