Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Erkek Kardeşinin Ölmüş Olduğunu Görmek

Rüyada erkek kardeşinin ölmüş olduğunu görmek ne demektir?

Rüyamda kendimi daha önceden oturduğumuz müstakil evde görüyorum, çok üzgünüm çünkü abim ölmüş ve cenazesi kapının önünde duruyor. Abdest almaya çalışıyorum, yıkadığım uzuvları kaç kere yıkadığımı unutup tekrar tekrar yıkıyorum, aynı anda içimden sure okuyorum fakat bir parçasını unuttuğumu düşünüp onuda sürekli tekrarlıyorum. Sonra abdesti tam alıp almadığıma aldırış etmeden cenazenin yanına gidiyorum, dayanamayıp ağlamaya başlıyorum, birileri beni teskin etmeye çalışırken rüya bitiyor. Yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

Yaşınız :28
Cinsiyetiniz :Erkek
Medeni durum :Bekar
Mesleğiniz :Memur
Ruh haliniz :Sakin, beklenti içinde

Rüyada erkek kardeşinin ölmüş olduğunu görmek neye yorumlanır?

Mehmet merhaba, rüyanda daha önceden oturduğun evde olduğunu görmen geçmişteki sıkıntısız ya da kaygısız günlere olan özlemini anlatırken ağabeyinin ölümünü görmüş olman şu andaki yaşamında bir değişilik işareti vermektedir.

Rüyada erkek kardeşinin öldüğünü, erkek kardeşinin ölmüş olduğunu görmek, Gerçek yaşamınızda yaşadığınız bir maddi kaybı veya bir iş veya yatırıma son verme düşüncenizi simgeler.

Rüyanın devamında abdest alırken, namaz kılarken yaşadığın unutkanlıklar uyanık hayatında ezici bir stres altında olduğunu, derhal bu strese neden olan şeyleri tespit edip onlardan kurtulmanın çarelerini aramak gerektiğini simgeler. Rüyanın sonunda ağladığını görmek iyidir, bu sıkıntıların geçip rahatlamayı ifade eder. Rüyada ağabeyin ölümü, biraderin öldüğünü görmek, biraderinin ölmüş olduğunu, abisinin ölümünü görmekte aynı anlamdadır, bakınız rüyada kardeşinin öldüğünü görmek rüya tabiri sayfası.

“Rüyada Erkek Kardeşinin Ölmüş Olduğunu Görmek” için 4 yanıt

Bir evden tabut çıkıyordu, bu tabut kimin diye eve eve girdim (şuan hayatta olmayan) babamı gördüm, yaklaştıkça (Şu an hayatta olan) abimin olduğunu gördüm. İçimden “allah allah abim ne kadar babama benziyor” diyorum, uzaklaşıyorum yine babam oluyor. abim o sırada uzanır vaziyetteydi.

Bende ruyamda erkek kardesimin öldügünü gördüm cok üzüldüm rüyamda bu ne anlama gelir ?

Rüyamda erkek kardeşimin öldüğünü gördüm ama neden öldüğünü bilmiyordum çok ağlıyordum sürekli ağlıyordum. Anlamı ne ?

Rüyamda erkek kardeşimin barajda boğulup öldüğünü gördüm aglayarak uyandım. sonra tekrar uyudum bu seferde aynı rüyanın devamını gördüm kardeşim kurtulmuş.cevap yazarsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir