Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Erkek Kedi Görmek

Rüyada erkek kedi neye işarettir?

Rüyada erkek kedi görmekRüyamda bir misafir eve kedisiyle birlikte gelir. Sarı renkli, küçük sanırım bir erkek kedi, yanımda oturan yabancı bir kadının kucağında duruyordu. Kedinin sahibi kadın sessizce bana bu kedinin geleceği gördüğünü söyledi, şaşkınlığımı o an gizleyemedim ve dalga geçer bir üslupla “o zaman benim geleceğimi söylesin bakalım” dedim, kadın birden sustu ancak kedi çok ilgimi çekti, sevmek için kucağıma almak istedim, bana kendini sevdirmedi ama sonra bana alıştı, bir insan sesiyle benimle konuştu ancak ileride neler olacağını söylemedi.

Rüyada evin kapısını açtım ve yine aynı kedi kucağıma geldi, sevgisini göstermek amacıyla yanağımı yalıyor bende tüylerini okşuyorum, sonra birden bire resim kağıdı ve kağıdın üzerinde bir yol, yolun sağ tarafında ise o kedi ve sol tarafında da bir anahtar, ben resme bakarken birden kedi kucağımdan yok oldu ve resimdeki çizili kedi birden insan vücuduna dönüştü. Bu ne manaya geliyor? o anahtar o kedi o resim neye işaret? lütfen yardımcı olun.

Rüyada erkek kedi görmek yorumu

Rüyada erkek kedi görülmesi rüya sahibi insanın gerçek yaşamında çevresinde bulunan ve feminen davranışlara eğilimli bir erkek hakkında dikkatli olması gerektiğini göstermekte ve bu kişiyle samimi olursa başının ağrıyacağını ya da belaya gireceğini işaret eder. bakınız kedi rüya analizi sayfası.

Rüyadaki kadının o kedinin geleceği gördüğünü söylemesi aslında sizin daha iyi bir ruh haline sahip olmanızı, olaylara iyimser bakmanızı ve  pozitif düşünmenizi tavsiye etmekte ve böylece büyük başarılara imza atacağınız günlere kavuşacağınızı anlatmaktadır.

Rüyada bir kediyi sevdiğini görmek veya kediyi okşamak kişinin sahip olduğu iç direnci temsil eder. Bu iç direnç ile sizden umulmayacak girişimlerde bulunup, neyi istediyseniz, neye el attıysanız başardığınızı ve bu yönünüzle çoğu zaman etrafındakileri şaşırtığını işaret eder.

Rüyada konuşan kedi görmek, rüya sahibinin iletişim yeteneği hakkında bilgi verir ve kediyle konuşmak, kedilerle konuştuğunu görmek, çevrenizle iletişiminizde normal ötesi kimi gizli yetenekleriniz olduğunu, aklınızı ve zekanızı tatlı dilinizle bir arada kullanarak hayatta tüm sorunlarınızı kolayca çözeceğinizi temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir