Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Erkek Olduğunu Ve Ateş Ettiğini Görmek

Rüyada erkek olmak ve ateş etmek neye işaret eder?

Boş bir bina vardı, aynı aksiyon filmlerindeki gibi yüzünü seçemediğim insanlar bana silahla ateş ediyordu, ben de kaçıp bir yerden silah bulmaya çalışıyordum, sonra buldum onlara ateş etmeye başladım.

Birden iki tane ikiz kız erkek sevgiliymiş (burası bilinçaltı olabilir) onları ve kız oldugum halde erkekmişim bir sevgilim varmış, onları ve kendimi camdan inerek kurtarıyorum, ruh halim normal, kendimi kahraman gibi ama heyecanlı hissediyorum, sonuçta aksiyon vardı. 18, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyada erkek olduğunu ve ateş ettiğini görmek yorumu

Değerli okurum, rüyadaki boş bina sıkıntı, üzüntü ve kedere yorulur ancak rüyadaki diğer unsurlarla birlikte açıklanır. Rüyada kendine ateş edildiğini görmek hayatta içinde bulunduğunuz bir öfkenin yansımasını temsil eder. Sizi öfkelendiren şey ne olursa olsun, öfkenizi kontrol etmeyi ve başınızın ağrımasını önlemeniz gerektiğini simgeler. Rüyada birine ateş ettiğini görmek güç elde etmek, kuvvet kazanmak, düşmanları yenmek, rakipleriyle başa çıkmak, zorlukların üstesinden gelmek için tutku, arzu veya öfkenize hakim olmak gerektiğini ifade eder.

Rüyanızın en enteresan bölümü gerçek hayatta kadın olmanıza karşılık rüyada erkek olduğunu görmek olup bunun manası değişim ve gelişime işaret etmekte, günlük yaşamın sıkıcı rutin düzeninden çıkmak isteği taşıdığınızı, önemli bir kişisel gelişim gösterdiğinizi ve bu gelişimden kaynaklanan değişim ihtiyacınızı simgelemektedir.

“Rüyada Erkek Olduğunu Ve Ateş Ettiğini Görmek” için bir yanıt

Rüyada erkek olmak ve bir kadınla kaçmak
Merhaba, sizinle gördüğüm bir rüyayı paylaşmak istiyorum, yorumlarsanız çok memnun olurum, bu rüyanın etkısınden hala cıkmıs degılım. Rüyamda kendimi erkek olarak gördüm, vücudum ve her şeyimle tamamen erkektim, üstüm çıplaktı. Köşe başı apartman gibi bir yerde bir bayanla bir yere kaçarken kendimi gördüm, kadında çıplaktı, bu sizce neye işarettir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir