Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Erkek Sesi Duymak

Rüyada erkek sesi duymak ne demek?

Rüyamda bembeyaz görüntülü yerde, erkek sesi ile esmaül hüsna diye seslenildi, sonra latin harfleri ile siyah renkte esmaül hüsna yazıldı beyaz zemine. Daha önce esmaül hüsna ismini duymamıştım. İlk kez rüyamda duydum okudum. bu rüya ne demek, anlamsız bir kelime sandım, googleden bakınca şaşırdım. 2 temmuz dogumluyum. sabaha karşı doğmuşum ve yaşımdan en az on yaş genç görünüyorum.

O akşam yaşamımda bana çok rahatsızlık ve zarar veren ünlü bir kadın nedeni ile çok üzgündüm, özel hayatımda da sorun yaşıyorum, iletişim nedeni ile sürekli ararken iletişimi kesmesi psikolojimi bozdu. İşle ilgili de sorun yaşıyorum, evimde de anormal şeyler oluyor hep, eve her geldiğimde odanın bir lambası bozuk buluyorum. Bu rüya ne demek? bu arada katolik hristiyanım. 18 Mayıs 2012, 19:21

Rüyada erkek sesi duymak tabiri

Merhaba, bu muhteşem rüyayı bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederim. Lütfen sakin bir zamanınızda Esma-ül hüsna rüya açıklaması sayfasını inceleyiniz. Rüyada Esma-ül hüsna, Allah’ın isimlerinden birini görmek, işitmek oldukça hayırlı bir rüyadır ve çok dikkatli yorumlanmalıdır. Size çok önemli bir mesaj vermektedir. Rüyanızın mesajı o kadar önemli ki; sadece seslenme yetmemiş birde yazı ile size gösterilmiş.

Benim düşüncem rüyanız sizi manevi doygunluğa, iç huzura, ibadete davet ediyor. Size üzüntü veren kişi ve olaylardan uzak durmanızı, Allah yolundan ayrılmamanızı, gerçek huzura kavuşmanızı tavsiye etmektedir. Son söyleyebileceğim şey, inanın rüyanızın mesajı çok kuvvetli ve isterseniz Katolik, isterseniz Müslüman bir din aydınından destek alın, görüşün, araştırın, öğrenin. Sevgi ve huzurla kalınız.

“Rüyada Erkek Sesi Duymak” için 4 yanıt

Rüyada sürekli eski sevgiliyi görmek
Ben her zaman rüyamda eski sevgilimi görüyorum, ondan kaçıyorum, zorluklardan geçiyorum ama yine onun yanında buluyorum rüyamda kendimi. Birde her zaman rüyamda beni izlediğini görüyorum, bana her kes rüyamda “aa o senin eski sevgilin değil mi, sizin eve bakıyor” diyorlar ben baktığımda göremiyorum. Nişanlandım, nişanlımı seviyorum ama eski sevgilim rüyamdan çıkmıyor. Her rüyamda onu görmekten bıktım. Bu ne anlama gelir? Aslı, 24, Kadın, Diğer, düşünceliyim.

Rüyamda çiğ köfte gördüm ve bir erkek sesi sirke diyerek seslendi çok garip bir ruya..bir önceki günde büyük bir camiye doğru gidiyorum gasilhane de ölü yıkıyorlar galiba kalabalık bende sıkışmışım tuvalete doğru gitmekteyim o sırada ölüyü kuyuya atın diye bı ses duyuyorum ve oradan uzaklasiyorum. Not: o camiyi çok daha oncede gördüm büyük bir cami idi. Ne alakadir bilmiyorum ama buraya kadar yazmak istedim benim gibi birisine çok garip rüyalar bunlar.

Rüyamda namaz kılıyordum. Namaz kıldıktan sonra uyudum. Sonra ilk baş melek tacı gördüm sonra bembeyaz çarşafa benzer şeylerin uçutuğunu gördüm. Arkadan erkek sesi ile birisi soru sordu. Bu rüya nedir ne anlama gelir bilem var mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir