Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Erkek Silueti Görmek

Rüyada erkek silueti görmek ne demektir?

Rüyamda her zamanki gibi masada oturmuş ders çalışırken salona açılan balkona gidiyorum ve balkon kapısına takılı olan camın yerinde olmadığını görüyorum. Kırılmamış ama sanki yok olmuş cam. Balkonun yanındaki içine açılan bir odada (ki gerçekte öyle bir oda yok balkonumuza açılan) karanlıkta yere çömelmiş bir erkek silueti var. Tam göremediğim için sessizce odaya adım atıyorum, o siluet de ayağa kalkıyor tam arkasını dönecekken odadan çıkıyorum, kapıyı üstüne kapatıyorum ama kapının kilidi bozukmuş, o yüzden sürekli kapının önünde durup kapıyı kapalı tutmak için yükleniyorum kapıya. Oradan ayrılamadığım için de çığlık çığlığa yardım istiyorum ve içlerinde tanıdığım birkaç akrabam da olmak üzere bir sürü insan geliyor, “polisi arayın” diyorum, aradıklarını söylüyorlar.

Hırsızın annesi de o gelenler içindeymiş oğluna bağırıp çağırıyor, hırsız odanın diğer kapısından kaçmaya çalışırken annesi ona engel oluyor. Sonra hırsız benim tuttuğum kapıyı açmaya çalışıyor ama açamıyor. Polislerin eve vardığını göremeden uyandım. Sizden ricam bu çok aklıma takılan rüyayı yorumlar mısınız? 22 yaşımdayım ve üniversite öğrencisiyim, ancak bu rüya derslerimle mi yoksa özel hayatımla mı ilgili anlayamadım. Çok teşekkür ederim şimdiden.

Rüyada erkek silueti görmek yorumu

İpek merhaba, rüyanda gördüğün erkek silueti yaşamınızda bazı sorunların sebebini anlayamadığını ya da bu soruna kimin sebep olduğunu bulmaya çalıştığını simgelerken rüyanın devamında olanlar üzerindeki kötü bakış, kıskanç gözlerin (nazarda denilebilir) ruh halinin olumsuz yüklenmiş olmasına sebep olduğunu göstermektedir. Bir an önce huzura kavuşmanın yollarını bulmalısın şeklinde yorumlanır. Öte yandan rüyada hırsız görmek rüya yorumu sayfası da ilginizi çekebilir, lütfen inceleyin.

“Rüyada Erkek Silueti Görmek” için bir yanıt

Merhaba, rüyamda gerçekte evim olmayan bir evdeyim yine şu anki gibi kızkardeşimle beraber yaşıyoruz. Gece dışarısı, balkona gidiyorum ve evin hiçbir güvenliği olmadığı hatta sandalye var balkonda sandalye nin iki ayağı boşlukta düşer korkusuyla sandalyeyi biraz geriye çekiyorum. İçimden de burası ne biçim bir yer, hiç güvenlik yok diye düşünüyorum. Bir müddet sonra tekrar cikiyorum, bu sefer balkona gelmeden önce bahçeden geçilip bir kapıyla balkona giriş yapılacak şekilde buldum, içim rahatladı ama kapı aralıkti, hemen gidip oradan bir anahtar buldum ve kapinin anahtarı olmamasina ragmen kapıyi kilitledim, tam kilitlerken uzaktan bir adam siluetinin evime gelmekte olduğunu gördüm, kapıyı kilitleyip içeri geçtim. Rüyami yorumlarsanız sevinirim az önce bu rüya ile uyandım. kpss öğrencisi, 24 yaş, pozitif, teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir