Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Erkek Topluluğu Görmek

Rüyada erkek grubu ne demektir?

Hava güneşliydi, bir parktaydık, ben bir ağacın altında ayakta duruyordum ve yanımda da dargın olduğum bir arkadaş vardı. Bulunduğum ağacın hemen ilerisinde bir erkek topluluğu vardı ve onlar eski sevgilimin arkadaşlarıydı. Birden karşımda eski sevgilimi gördüm uzaktan. Bana doğru geliyordu! Ya da ben öyle zannettim. Çünkü yanıma geliyor sandığım eski sevgilim arkadaşlarının yanına gitti. İçimden “yine yanıldım, gelmiyormuş buraya.” dedim. Bir müddet sonra arkadaşlarının yanından ayrıldı ve benim olduğum tarafa doğru yöneldi. Yanımda bekleyen arkadaşım “Buraya geliyor.” dedi. Üzerinde çok çok koyu yeşil bir tişört vardı. Yere bakarak geliyordu, yüzüme bakmadı. Zaten omuzlarının üstü bulanıktı gözükmüyordu. İyice yaklaştı, çok az kalmıştı gelmesine ve ben maalesef uyandım.

Uyandığımda çok ağladım “İki kere gelmeye yeltendi, ama gelemedi. O bana gelemeyecek biz hep ayrı kalacağız.” diye. Lütfen bunun açıklamasını yapın bana günlerdir aklımdan çıkmıyor. 17, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyada erkek topluluğu görmek yorumu

Rüyada güneşli hava görmek çok iyidir ve rüyayı gören kişi için şansa, başarıya, bol kazanca işaret eder. Rüyada parkta olmanız bir zamandan beri sonuçlanması beklediğiniz bir işinizin yakın bir zamanda sonuca kavuşacağını ve rahata ereceğini gösterir. Rüyada  ayakta durduğunu görmek hayatta biraz daha gururlu olmak, gururlu davranmak gerektiğini, iddia düşünce ve duygularını daha net, daha açık belirtmek gerektiğini ifade eder. Rüyada dargın olduğun arkadaşını görmek rüya sahibinin gerçek yaşamında her zaman için kontrollü olup, olumsuz gelişmeleri dahi avantaja çevirmenin yollarını bulması gerektiğini işaret eder. Küs arkadaş görülmesi öte yandan hayal kırıklıkları gösterebilir, kimi şeyleri yeniden değerlendirmek lazım geldiğini simgeler.

Rüyada topluluk görmek zevk ve keyif duygularını simgeler. Uzun zamandır yaşamadığınız keyif duygularını, ihtiyaçlarınızı işaret eder. Rüyadaki erkek topluluğu ise sizin karşı cins konusundaki istek ve özlemlerinin yansımasıdır.

Rüyanın devamında gelişen olaylar ise şu anda yaptığınız bazı şeyler yüzünden yaşadığınız vicdan azabı ve pişmanlıkları işaret ederken büyük bir kafa karışıklığı içinde olduğunuzu ve derhal bu duruma bir son verip geleceğe odaklanmak gerektiğini anlatmaktadır.

“Rüyada Erkek Topluluğu Görmek” için bir yanıt

Ben Elif, 23 yasindayim evliyim ev hanımıyım, ruyamda bir topluluk icindeyim, akrabalardan birisinin dugunune gitmisim, orada sevdigim adamda vardi. Biz konusuyorduk fakat dugun biter bitmez o memleketine donmek icin yola cikiyor, ben gitmesini istemiyorum, agliyorum cok agliyorum, agladigimi gorenler onun icin agladigimi biliyorlar, uzuluyorlar, koşa koşa onu cagirmaya gidiyorlar, geliyor sariliyor bana “ağlama” diyor, bende sariliyorum “gitme” diyorum, sonra beni eve goturuyor, gotuturken yine agliyorum, sonra bana cikolata veriyor, orada uyanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir