Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Erkek Yüzüğü Görmek

Rüyada erkek yüzüğü görmek neye çıkar?

Merhaba ben evlilik ile ilgili istihareye yattım. Birinci rüyada uyanıklık ve uyku arasında bir şeyler gördüm. Taşlı zümrüt yeşili renginde erkek yüzüğü gördüm. Güzel bir yüzüktü, görmediğim biri elime verdi, ben de aldım. Sonra rüyadan uyandım.

2 gün sonra emin olmak için bir daha istihareye duası okudum. İçimden gelerek gözümü kapatarak dua ettim o sırada elimde Pers yeşili ya da turkuaz renginde oje gördüm. İkinci anlattığım durum rüya değil ama size anlatmak istedim. Yorumlarınız için çok teşekkür ederim. 25 Bekar Çalışmıyorum.

Rüyada erkek yüzüğü görmek tabiri

Seher merhaba, tüm okurlarımdan öncelikle istihare nedir? yazısını okumalarını rica ediyorum. Gönderdiğiniz mesajdan istihare konusunu yanlış anladığınızı görüyorum veya hatalı ifade etmişsiniz “emin olmak için bir daha istihareye duası okudum”. Bu cümle o kadar tehlikeli anlamlara çekilebilir ki. En azından “emin olmak için yeniden Allah’a yakardım, benim için hayırlısını göstermesini istedim” demek daha doğrudur.

Rüyada görülen yüzükte baskın unsur o yüzüğün erkek yüzüğü ya da kadın yüzüğü olması ise bu takdirde; Rüyada erkek yüzüğü görmek rüyayı gören kişinin ailesinin erkek tarafından gelecek bir kısmete, bir fırsata yada hayırlı bir habere delalet eder. Bu konuda rüyada yüzük görmek sayfasında çok detaylı açıklama bulabilirsiniz.

İki gün sonra olanları anlamak zor, ne oldu da oje gördünüz, uyanık iken gözünüze oje görüntüsü mü geldi? Ya da bu bir göz dalması olabilir mi? Bunu ancak siz anlayabilirsiniz.

“Rüyada Erkek Yüzüğü Görmek” için 2 yanıt

Ben şuan eşimle boşanma aşamasındayız ve davamız sürüyor, bana geri dönsün diye çok dua ediyorum, yine yatsı namazından sonra dua ettim ve yattım. Rüyamda eşim yanımdaydı ve bana yeni bir alyans almıştı, çok gösterişli ve parlaktı, onun parmağına baktığımda alyansını çıkarmamıştı, çok mutlu ve huzurlu uyandım. 24 yaşındayım ve iş arıyorum.

Nur merhaba, evli birisinin rüyasında alyans görmesi o kişinin evlilik hayatında bazı sorunlar yaşadığını gösterir. Ancak eşinizin parmağında alyansın çıkmamış olması belki de bu sorunun biteceğine, iyi gelişmelere işaret olabilir. Lütfen rüyada alyans görmek sayfasını inceleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir