Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Erkekler Görmek

Rüyada erkekler görmek ne demek?

Ruya detayı; iyi günler ben rüyamda eşimin yatakta yattığını gördüm yanında da gerçekte olmayan oğlum varmış, oda yanında yatıyor, onları gören erkek kardeşimde “bende yanlarına yatacağım” diyor, oda üzerini soyunup pijamasını giyiyor ve aynı yatakta yatıyorlar. Yorumlarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Yaşınız : 34
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Evli
Ruh haliniz : Kararsız, şaşkın
Anahtar kelime : eşini görmek, oğlunu görmek

Rüyada erkekler görmek nasıl yorumlanır?

Çıplaklık temel rüyalar arasındadır. Rüyada eşini ve oğlunu sizin gerçek hayattaki yasam tarzınızla doğru orantılı gerçekleri yansıtır.

Gördüğünüz rüya kendinizi herhangi bir ortamda hazırlıksız yakalandığınızı, beklenmedik bir ortamda kendinizi olayın içinde bulduğunuzu anlatır. İş yerinde, evinde, sınıfta birini görmek, kendinizi okul veya işte bir proje veya ev ödevi için tam hazırlanmadığını ifade eder. Belkide bir konu hakkında karar vermek için iyice hazırlanmadınız. Tüm medyanın gözü sizdeyken, sizin hazırlıksız yakalanmanız pek iyi olmayan sonuçlar yaratabilir, Belkide hazırlıksız yakalanıp tembelliğiniz veya rahat tavırlarınızın ortaya çıkmasından korkuyorsunuz manası taşır. Aslında bu bir benzetmedir, işinizi zamanında yapmazsanız kendinizi rüyada gördüğünüz kişi gibi hissedersiniz, çevrenizdekiler sizi böyle görür mesajı verir.

“Rüyada Erkekler Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda bağırıp çağıran çıplak bir adamın karsı komsumun evinin kapısını caldığını gordum.

Ben ruyada 3 tane erkek gordum, evvelce onların üzerinde elbiseleri vardi, sonra onları çıplak gördüm. Erkeklerin ayıp yerleri acik idi bu ne anlama geliyor, cevablarsaniz beni mutlu edersiniz. tesekkurler

İyi günler. Ben rüyamda gördüm ki, bir tanımadığım bir erkekle yataktayız. Biz nikahlı falan değilmişiz ve bende “nikahlı değiliz demişim, oda “tamam” dedi ve sadece sarılıp yatmışız. Bu erkeği tanımıyorum ama sanki ünlü biriydi, televizyonlarda görülen biriydi sanki. Ondan öncesi de , bir kaç genç erkekler gördüm, Sizce bu ne anlama geliyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir