Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Erken Doğum Yapmak

Rüyada erken doğum yapmak neye delalet eder?

Rüyada erken doğum yapmakRüyamda geçmişte beni oğluna isteyen ve bir sürü sorun yaşadığımız kadının evindeyiz. Yanımda kız kardeşim, kızım ve bir bayan arkadaşımız var. Kadının evi deniz kenarında büyük bir bina, biz içindeyiz sonra şiddetli bir rüzgar oluyor bina yıkılıyor, ben cama doğru koşuyorum, hiç hasar almadan oradan çıkıyorum “acaba kardeşim, kızım çıkabildi mi” diye düşünürken bir anda yanıma geliyorlar.

Ben günü dolmamış bir kız bebeği dünyaya getirmişim, yoğun bakımdaymışım, kuzenim ona bakiyormus, kardeşim kızım oraya gidiyorlar, bende ayağıma ince çorap giyip oraya gidiyorum. Ve göğüslerime süt gelmedi diye ağlıyorum bana “çocuğun günü gelmeden doğduğu için sütun gelmedi yakında gelir” diyorlar. O arada uyandım ve sıkıntılı ama umutlu hissettim. 42, Kadın, Boşanmış, Çalışıyor.

Rüyada erken doğum yapmak tabiri

Rüyanın birinci bölümü geçmişte yaşanan bazı şeylerden ders alarak bu günkü yaşam tarzınızda veya hayatınızın bazı alanlarında bazı değişiklikler yapacağınızı işaret etmektedir. Bu değişilik sırasında bazı zamanlar zorlanacağınızı belki de yorulacağınızı ama sonunda aradığınız huzur ve mutluluğa kavuşacağınızı temsil etmektedir.

Rüyada erken doğum yaptığını görmek rüya sahibi kişinin gerçek hayatında hızlı bir şekilde yeni bir fikre veya projeye imza atmak istediğini ve bunun hemen tamamlanmasını arzu ettiğini gösterir. Günü dolmamış bebek dünyaya getirmek aynı zamanda bazı konularda acele etmenin beraberinde bazı riskler getirdiğini akıldan çıkarmamak gerektiğine rivayet eder.

Rüyanızın ikinci bölümünde geçen diğer olaylar bu acele davranışınız yüzünden çektiğiniz / çekeceğiniz sıkıntıların bir şekilde kısa sürede sona erip, her şeyin yoluna gireceğine işaret etmektedir.

“Rüyada Erken Doğum Yapmak” için 2 yanıt

Merhaba. Ben rüyamda sezeryanla erken doğum yapiyorum, hiç sancı cekmiyorum, hatta ayakta koşuyorum ama bebeğim erken doğduğu için küvezde hareketsiz ve sadece uyuyor gelen ziyaretçilerime “4 yada 5 ay daha buradayim, bebek kendini toparlayana kadar” diyorum, doğum yaptigim için mutluyum ama bebeğim hastanede diye biraz buruk hissediyorum (not.gerçekte hamile değilim) 28, Kadın, evli, ev hanimi.

Daha üç aylık hamileyim, rüyamda da güya ikiz bebeği erken doğum yapıyorum, doğan bebeğin biri büyük diğeri de 4 aylık bir bebek, ikisini de aynı anda erken doğum yapıyorum, büyük bebek sadece ağlıyor, küçük bebek anne diyerek ağlıyordu, en son de bebeğin eşiğini çıkarken görüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir