Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Ermiş Birini Görmek

Rüyada ermiş birini görmek ne demek?

Rüyamda küçüklüğümde oturduğum ve halada babaannemin oturduğu köydeki evimizin önündeyim, evin önünde mezarlık var, ben mezarlığın kenarında birisiyle konuşuyorum ama adam cübbeli filan çok iyi birisi olağanüstü güçleri var gibi. Sanki hastaları iyileştiren bir insan, sonra sohbet ederken bir anda onun ölümünü görüyorum, gözümün önünden geçiyor yani.

Neyse başlıyoruz yürümeye o biraz arkadan geliyor, daha sonra arkama baktığımda bir anda ortadan kayboluyor, ben onu ararken uçmaya başlıyorum ama kontrolsüz bir şekilde göğe doğru yükseliyorum.

Sonra evimizin yanındaki evin bacasının üstüne geliyorum, aşağıda yanan ateşin içinde iskeletler görüyorum, sonra bir anda düşüyorum ateşin içinden geçiyorum, karanlık tünellerde yol aldıktan sonra uzaya düşüyorum, dünyayı uzaydan görüyorum kısa sürüyor, daha sonra tekrar tünele çekiliyorum ve yine sürükleniyorum, tam çıkışın göründüğü anda orada kalıyorum ve bir ses bana buradan kendim çıkmam gerektiğini söylüyor.

Nen çıkmaya çalışırken tünelin diğer kollarından ilginç sesler duyuyorum, canavar sesleri gibi, sanki beni almaya geliyorlar ben çabalıyorum. Bu sırada uyandım ne anlama geliyor acaba, bir yardım eder misiniz? Rüya temaları : babaannenin oturduğu ev, köydeki evimiz, evin önünde mezarlık, mezarlığın kenarı, cübbeli adam, olağanüstü güçleri olan birini görmek, uçmaya başlamak, göğe doğru yükselmek, evin bacası, yanan ateş, iskeletler, canavar sesleri. 20 Şubat 2010, 21:50

Rüyada ermiş birini görmek tabiri

Rüyanız ilginç ve önemli bir rüyadır. Hemen herkesin içinde özel yetenekler, özel güçler vardır ve çoğumuz bunun farklında olmayız. Gördüğünüz rüya sizin kimi özel yeteneklere, güçlere sahip olduğunuzu ve bu bilgelik özelliklerinizi günlük hayata uygulamak gerektiğini ifade etmektedir.

“Rüyada Ermiş Birini Görmek” için 3 yanıt

rüyamda bana bir yalı veriliyor ,önü denize bakıyor büyük camları olan Osmanlıdan kaldığı söyleniyor ,bundan böyle burada yaşayacaksın diyorlar sonra evin arkasında büyük bir de bahçe olduğu söyleniyor ,gezmeye başlıyorum bir bakıyorum ki bahçede birden Zincirlikuyu mezarlığı ,şaşırıyorum bu nasıl birşey diyorum hangi insan evinin bahçesini mezarlık yaparki diyorum , size zararı olmaz insanların ziyarete gelip gittiğini bile anlamazsınız diyorlar , bu rüyamın yorumu hakkında bilgi alabilirmiyim .

teşekkürler

Rüyada gözüyle kapı açmak, eşyaları kaldırmak
Rüyamda gözlerimle kapıları açıp kapabiliyor, konsantre olduğum zaman ise eşyaları yerinden kaldırabiliyorum, rüyamda kuzenimin de önceden yaptığını şimdi sıra bende olduğunu sanıyordum, bunun yorumu nedir ?

Merhaba rüyamda ermiş gördüm evimde dolaşırken bir odaya girdi ve kapının arkasına çömeldi bende yanına gittim ama ermiş ağlıyordu çok üzüntülü gözüküyordu amca dedim neden ağlıyorsun neden üzülüyorsun bir şeyler söyledi ama hatırlamıyorum bu rüyamı yorumlar mısınız gerçekten çok merak ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir