Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Ermiş Görmek

Rüyada ermiş görmek neye işarettir?

Rüyamda bir ermiş  gördüm, ben önce bizim mahallede yürüyordum sonra bir kaç cadde araya girdim sonra bir baktım kaliteli semtin ara sokaklarındayım, orada bu ermiş zat araba tamir ediyordu sonra kalktı bana baktı, sonra sobada yakacağı odunları alıp bir kapıdan içeri girdi, sonra yanımda iki oğlan çocuğu koşarak ve kahkaha atarak geldiler, sonra yerde ten renginde bir şey belirdi turuncumsu renkti ve üstünde mehdi a.s sırtındaki yaprak şeklinde beni gördüm yerde dokundum sonra uyandım.

Rüyada ermiş birini görmek yorumu

Rüyada ermiş görmek her zaman makbul rüyalardır, ermiş görülen rüyalar daima hayırlara işarettir.

Rüyada ermiş birini görmek gören kişinin sıkıntılarının sona ereceğini, dertlerinin sona ereceğini temsil eder. Rüyayı gören kimse maddi manevi güvene kavuşur. Ermiş tanınan biri ise, türbesi yakında ise ziyaret edilmeli, değil ise ruhuna dua okunmalıdır.

“Rüyada Ermiş Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda dede yani ermiş mezarı gördüm mezarın üzerindeki otlara elimi sürdüm diken battı acı ile uyandım kalktım ki acı yok ama rüyamı eşime anlattım ondan sonra ağrımaya başladı şu an iki aydır ağrıyor.

Aysel merhaba, rüyanız çok enteresan, yanlış anlamıyorsam siz bu rüyayı iki ay önce gördünüz ve o zamandan beri eliniz ağrıyor doğru mu? Lütfen cevabınızı yorum kısmına ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir