Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Esans Görmek

Rüyada esans görmek neye işaret eder?

Rüyamda ayrıldığım eski erkek arkadaşım bir koltukta sol tarafımda oturuyordu, yüzünü net olarak göremedim, yüzü net olarak görünmüyordu. Üzerine koyu renk giyinmiş, bacak bacak üstüne atmıştı. Birbirimize sarıldık, başını omzuma koydu, gözlerini kapamış halde ten kokumu kuvvetli bir şekilde içine çekiyordu. Bende onun teninin kokusunu içime çekerken esans kokusu hissettim, içten kokladım. Sonra geriye çekilip pardon dedim.

Kimden: kısmet
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:29
Medeni Durumu:bekar
Şu anki ruh hali: durgun
Anahtar kelimeler: sarılmak, koklamak, ten kokusu

Rüyada esans görmek yorumu

Rüyada eski erkek arkadaşını görmek daha özgür, daha az ipotekli ilişkiyi ifade eder. Rüya yetişkinlik (veya evlilik) sorumluluklarını, romantizmin karışmadığı bir zamana geri getirmek arzusunu simgeler. Eski bir çocukluk arkadaşını görmek ise Heyecan, özgürlük, gençlik canlılık anılarını hatırlamak gerektiğini simgeler. Rüyada duyulan kokular bir anı veya geçmiş tecrübeleri gösterir. Hoş, güzel bir koku güzel anıları, kötü bir koku ise kötü anıları simgeler. Burada esans kokusu alıyorsunuz ki;

Rüyada esans görmek rüya sahibinin güzel davranışları, kararlı tutumu ve yaptığı güzel şeylerle etrafındaki kişilerin büyük beğenisi kazandığını ve bazı kimselere örnek olarak onların doğru yola girmelerine yardım ettiğine delalet eder. Esans kokusu almak evli bir kimse için mutluluğun devamına işarettir. Bekar bir kişi için sevdiği veya aşık olduğu kimse ile evlenmeye yorumlanır. Rüyada esans sürmek, esans sürünmek veya esans kullanmak yakın bir zamanda bir mutluluk yaşamaya işaret eder. Esans almak rüyayı gören kişiyi bir kimsenin ilgisi ile karşılaşacağına yorumlanır.

Esans nedir?

Esans bazı çiçekler, bir takım yapraklar ve köklerdeki (örneğin limon, portakal, bergamot gibi) uçucu yağların ve koku maddelerinin alkol ile çözünmesinden elde edilen yoğun kıvamdaki çözeltiye denir. Doğal esans bitkinin kokulu kısmının alkol ile karıştırılıp ondan sonra damıtılması ile hazırlanır. Esanslar yiyeceklere ve içeceklere koku vermek için ve parfüm olarak kullanılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir