Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Eşarp Görmek

Rüyada eşarp görmek ne demektir?

Rüyada eşarp görmekMerhabalar! Bundan 10 ay önce ve kendi isteğimle kapandım. Rüyamda şuan hatırlayamadığım bir kaç tanıdığımla birlikte eski ama ferah bir evde oturuyoruz ve babam gelip eşarbımı açmamı söylüyor. Ben eşarbımı açmak istemiyorum ama yinede babamın söylemesi üzerine açıyorum.

Pencereden bakıyorum dışarıda bir kadın ve bir genç adamın yoldan geçerken pencereye yani bana baktıklarını görüyorum ve eşarbım olmadığı için çok utanıyorum. Kendimi perdenin arkasına saklamaya çalışıyorum ama yinede beni görüyorlar ve yanımdaki arkadaşlarım bana “bir şey olmaz” diyorlar. Yorumu nedir acaba? Şimdiden teşekkür ederim

İsim / Takma isim : Yorgun
Cinsiyetiniz : bayan
Yaşınız : 20
Medeni durumunuz : bekar
Şu anki ruh haliniz : durgun
Rüyanızın konusu : esarp
Anahtar kelimeler : eşarp, kapanmak, örtünmek

Rüyada eşarp görmek yorumu

Rüyada eşarp görmek, eşarbın rengi ve üretildiği malzeme ile açıklanmakla beraber genel anlamda kişinin vücudu ile zihni arasında bir uyumsuzluğu işaret eder. Bir şeyin ya da bir olayın nasıl olduğunu düşünmek yerine hisleri ile hareket ettiğini, sadece sonuç ile ilgilendiğini gösterir. Rüyada eşarp denemek veya eşarp seçtiğini görmek ise kişinin yaşamında bazı dengeleri yeniden kurmak için çaba gösterdiğini temsil eder. Rüyada görülen eşarp rengi ve malzemesi rüya yorumunda önemli bir faktördür ve özellikle renge dikkat edilmelidir.

Rüyada yeşil eşarp görmek bekar insanlar için mutlu bir evliliğe işaret olup evliler için aile yaşamlarında hayırlı bir gelişmeye işarettir. Rüyada kırmızı eşarp görmek kişinin özel yaşamında ani bir gelişmeye, bir maceraya atılmaya delalet eder. Rüyada beyaz eşarp görmek hayırlı bir rüyadır ve kişinin iç huzura kavuşacağına, yaşamının dengesini yeniden sağlayıp, isabetli kararlar vermeye başlayacağına alamettir. Rüyada siyah eşarp görmek içe kapanma işareti olup bazende kişinin yalnız kalma, sessizlik arzusunu temsil eder. Rüyada mor eşarp görmek insanın sergileyeceği asil davranışlar ile çevresinin daha da fazla saygısını kazanacağına delalet eder.

Bu bilgilerle gördüğünüz rüyanın gerçek yaşamınızda duygular ile mantığınız arasında bir denge kurmaya çalıştığınızı söylediği düşünülebilir.

“Rüyada Eşarp Görmek” için 3 yanıt

ben rüyada kendimi bir alanının içinde krem renginde bir eşarpla görüyordum ve semaya bakıyordum ve ben allahım beni ne kadar güzel yaratmışsın diyordum yüzüm çok güzeldi ve nurluydu

Kırmızı eşarp. Rüyada kırmızı bir eşarba altın dikmek ne anlama gelir? 45 yaşında evli bayanım.

Rüyada eşarp görmek vücudunuz ile zihniniz arasında bir uyumsuzluğu işaret eder. Nasıl olduğunu düşünmek yerine hisleriniz veya güveninizle hareket ediyor olabilirsiniz. Kırmızı eşarp ise yukarıda anlatılan durumun tehlikeli bir seviyede olduğunu simgeler. Çünkü kırmızı uyarı, tehlike, macera, heyecan demektir. Eşarba altın dikmek ise bir maddi konu üzerinde mantığınızdan ziyade duygularınıza göre hareket ettiğinizi göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir