Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Eşek Arısı Görmek

Rüyada eşek arısı görmek neye işaret eder?

Rüyamda siyah beyaz büyük bir arı gördüm, ama ne arısı anlayamadım, sanırım eşek arısı idi. Ondan kaçıyorum ama kurtulamıyorum, en sonunda sırtıma enseme konup bir daha da kalkmıyor, bana zarar vermiyor. Bu neye çıkar?

Rüyada eşek arısı görmek neye yorulur?

Rüyada arı görmek zenginlik, iyi şanslar, uyum, yaratıcılık ve mutluluğu simgeler. Genel ifade ile olarak Arılar sıkı çalışma ve çalışkanlığı işaret eder. Rüyada eşek arısı görmek seyahate çıkılacağını ve bu seyahatin güzel geçeceğine işaret eder.

“Rüyada Eşek Arısı Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda ağaçlı bir yer gördüm, birde aile var onlar tartışıyor, adam “neden dışarı cıktınız” diyor “burası tehlikeli” demeden bir sürü eşek arısı saldırıyor birden orası yanıyor. Sonra bir erkek aslan birde köpek gördüm köpek aslanın sırtında orayı izliyor. 31, Kadın, Bekar. Çalışıyor

Kedek merhaba, Rüyada gördüğünüz ağaçlık yer bir geçiş dönemini, bilinçsizliği, gerçekçi olmayan talepleri simgeler. Bir geçiş dönemini, içgüdülerinizi takip ederek atlatacağına, yaşamınızdaki olaylardan basit bir şekilde kaçmak istediğine de delalet ederken rüyadaki eşek arıları Rüyada eşek arısı görmek seyahate çıkılacağını ancak arıların saldırısı bu seyahatin sorunları olduğunu göstermekte oranın yanması ise sizin bu tehlikeyi görüp yolculuktan vazgeçeceğinizi temsil etmektedir. Aslanın sırtındaki köpek ise bir dostundan güç almaya işaret edebilir. Çünkü köpek dost, aslan güç demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir