Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Eşek Arısının Sokması

Rüyada eşek arısının sokması neye işarettir?

İyi günler. Ben 31 yaşındayım, Elazığ’da yaşıyorum. Rüyamda yaylaya çıkmışız ve yaylada bir eşek arısının beni kalbimden soktuğunu gördüm.(eşek arısının boyutu ve rengi normal boyutlardadır) rüyamı yorumlarsanız sevinirim, teşekkür ederim.

Rüyada eşek arısının sokması neye yorulur?

Rüyada yaylaya çıktığını görmek rüya sahibi kişinin gerçek yaşamında içinde bulunduğu değişim veya değişiklik ihtiyacını simgeler. Bu değişilik arzusu genellikle iş veye özel yaşamında yapılmak istenendir. Bakını rüyada yayla görmek sayfası.

Rüyada eşek arısı görmek ileride sizin için sorun ve tehlike ifade eder. Size kızgınlık ve öfke duyan birilerini işaret edebilir. Rüyada eşek arısı sokması veya bir eşek arısının kendisini soktuğunu görmek intikam, intikamcı tutumları gösterir. Bu konuda rüyada arı görmek sayfasında daha ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz.

“Rüyada Eşek Arısının Sokması” için 5 yanıt

Selam, benim rüyamda birçok eşek arısı beni yakalamaya calişıyor ama ben kaçıyorum, sonra bir tanesi ensemden sokuyor, onu öldürüyorum. Ruh halim fena değil. 16, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Belkiz selam, aslında gördüğün rüya hakkında bilgi var ve oradan mesajı tespit etmeye çalışabilirsin. Bana gördüğün rüya seniz sıkıntıya soktuğunu düşündüğün birilerinden intikam almayı düşündüğünü işaret etmektedir.

Ali benim sevgilim, Aliyle bir dağ evine gezmeye gitmişiz, iki de erkek arkadaşı varmış Alinin. Biz dağda gezip eğlenirken, eşek arıları geliyor önce benim sonra alinin etrafını sarıyor. Neyse biz arılardan kurtulup eve gidiyoruz. Ali yoldan geçen bir adamla tartışıyor. Adam gidiyor sonra geri geliyor yanında akrep yavruları var. Onlara bir şeyler okuyor akrepler büyüyor. Akrepleri ezip tuvalete döküyor. Ben aliye diyorum ki “aşkım ben anladım büyü yaptı size o dikkat et kendine”. Tuvalete giren sinirli çıkıyor. Ali dağda kalıyor ben evime dönüyorum. Ertesi gün ben okuldan çıktığımda aliyle arkadaşlarının birbirlerini tuvalette keserek öldürdüğünü öğreniyorum. Ağlayarak uyanıyorum. Uyandığımda sabah ezanını okunuyordu. Aliyle birbirimizi çok özlüyoruz. Onu kaybetme duygusu yaşıyorum çünkü madende çalışıyor. Aynı zamanda çok mutluyuz birbirimizi çok seviyoruz. Hemşire olarak atanıp evlenmek istiyorum. Bizi ayırmak isteyenler var. Biliyorum, birbirimize uygun olmadığımızı düşünüyorlar. 18, Kadın, flört, ögrenci hemsire

Selen merhaba, rüyalar kişinin ruh halinin yansımasıdır tanımı sanki tamamen senin bu rüyanı anlatmaktadır. Öylesine berbat bir ruh halindesin ki, gerçek hayatında önünde büyük zorluklar, engeller, kötü insanlar, düşmanlar olduğunu ve sevdiğinle bir araya gelemeyeceğini düşünüyorsun ve bunların tamamı rüyana yansımış durumda. Bunun dışında rüyadan başka bir mesaj beklememek gerekli. Bir büyüğün olarak diyorum ki; Allah’a sığının, ona dua edip, ondan her şeyin hayırlısını dileyin, olumlu düşünün ve isteyin. Allah kullarının bu masum isteklerini geri çevirmez. Bana inan ve bunlara hemen başlayın. Her şeyin inanılmaz bir şekilde yoluna girmeye başladığını göreceksin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir