Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Eşi İle Yeniden Evlenmek

Rüyada eşi ile yeniden evlenmek neye işarettir?

Merhaba, Ben 27 yaşında bir bayanım, rüyamda eşimle yeniden evleniyordum, gelinlik giymiştim, sürekli bir telaş var, kızımı hazırlamaya çalışıyorum, evdekileri hazırlamaya çalışıyorum ve düğün saati geliyor ben daha hazır değilim. Sonra dağınık saç, gelişi güzel giyinmiş bir gelinlik, çorabım kaçmış, derken bir haber geliyor, belediye başkanı güzel bir yer tahsis etmiş, herkesle özel ilgileniyor, benim saçlarımın yapılması için kuaför ayarlamış, herkese ayrı bir oda, içim rahatlıyor.

Derken arabadan iniyorum, annemin kucağında kızım, gelinliğimin sol aşağı tarafına çikolata düşmüş ve lekelendiğini gördüm, ıslak mendil ile birazını sildim ama bir türlü düğünün gerçekleştiğini göremiyorum, geldiğimiz yerde de bir oraya gidiyorum bir bu yana, sürekli koşuşturuyorum derken uyandım. Bu rüyamı yorumlarsanız sevinirim şimdiden herkese teşekkür ederim

Rüyada eşiyle yeniden evlendiğini görmek nasıl yorumlanır?

Merhaba, rüyanız ilginç ve ilginç olduğu kadar da değerli bilgi vermektedir. Gördüğünüz rüya özel yaşamınızda ya da aile hayatınızda yeni bir başlangıç yapacağınızı, bu yeni dönemin bir çok yenilik ve güzellik getireceğini ancak bu geçiş döneminde kimi aksilik, heyecan, stres yaşayacağınızı simgelerken sonunda çok sevineceğinizi göstermektedir.

Rüyanın unsurları: yeniden evlenmek, gelinlik giymek, dağınık saç, gelinlik, kaçmış çorap, belediye başkanı, kuaför, çikolata lekesi, ıslak mendil. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada evlilik görmek sayfasını inceleyiniz.

“Rüyada Eşi İle Yeniden Evlenmek” için 7 yanıt

Rüyada yeniden aynı kişi ile evlenmek neyi gösterir
Gördüğüm rüya çok kısaydı, evli olduğum kişiyle oturuyorduk, evlenmeye karar verip evleniyorduk, çok mutlu ve huzurluyduk. Bunun anlamını lütfen açıklar mısınız?

Rüyada kız kardeşinin eşiyle yeniden evlendiğini görmek neye işarettir
Kız kardeşimin eşiyle yeniden evlendiğini gördüm. Rüyamda gerçek hayatta evli olan kız kardeşimi yine kendi eşiyle evlenirken gördüm. Kız kardeşim ve esi gelin ve damat olarak hazırlanmışlardı. Ben onlara uzaktan bakarken düğün konvoyu ile gördüğüm yerden ayrıldılar. Konvoya belediye otobüsü içinde bir dolu insanda eslik edip kardeşimin düğününe gidiyordu. Ben düğüne katılmadım sadece uzaktan bakıyordum. Rüyada kız kardeşinin yeniden evlendiğini görmek neye yorulur?
Kimden: şeyma
Cinsiyetiniz:kadn
Yaşınız:25
Medeni Durumunuz:evli
Şu anki ruh haliniz: umutlu
Anahtar kelimeler: kız kardeş, düğün konvoyu , bir otobüs dolusu insan.

Evli birinin eşiyle yeniden evlendiğini görmek ise o kişinin yaşamında mutluluk dolu yeni bir sayfa açılacağını simgeler. Bakınız evlenmek rüya tabiri sayfası.

Hayirli Günler. Istihareye yattim ve söyle bir rüya gördüm. Beyaz bir gelinlik giymiştim ve eşimle tekrar evleniyorduk, nikaha gidiyorduk. Eşimde beyazlar takım elbisesi bende beyaz gelinlikle. Yorumlarsanız cok sevınırım. Teşekkürler.

Songül selam, eşiyle yeniden evlendiğini görmek, rüyada nikah tazelemek kişinin eşiyle gerçek hayatında yeni bir sayfa açacağını simgelerken senin gelinliğinin, eşinin elbisesinin beyaz olması bu yeni dönemin aydınlık geçeceğine, hayırlarla dolu olaylar yaşanacağına delalet etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir