Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Eşimi Gördüm

Rüyada eşimi gördüm, bu neye çıkar?

Rüya başlığı: eşimi rüyamda gördüm.

Rüya detayı: 1986 doğumluyum, evliyim, ev hanımıyım. Rüyamda eşimle nişanlıyım. Rüyaya göre nişanlım anne annesinde, bende kaynanamdayım. Nişanlımı arıyorum “gelmiyor musun?” diyorum, “gelmiyorum” diyor. Ben güya Mersinde okuyorum ve kirada oturuyorum, nişanlımda Mersinde çalışıyor. Günlerden pazar bende o kadar rahatım ki nişanlımı bekliyorum, Mersine birlikte döneriz diye. Meğersem nişanlımı işi Adana’ya gelmiş.

Arıyorum yine “gelsene” diyorum, “ben annendeyim, yanıma gelsene” fakat “yok” diyor, “benim işim Adanaya geldi, sen git” diyor. Ben bir ağlıyorum ki nasıl anlatamam. Akşam olmuş, anneme geçiyorum, hazırlanıyorum Mersine gidecem diye. Annem diyor ki “Ali nerede” ben de “alinin işi burada artık, ben tek gidiyorum” diyorum. Annem sinirleniyor.

Akşamın karanlığında mersine evime dönüyorum. Mersinde hafta sonu bir düğün var, annem oraya geliyor. Nişanlımı arıyorum “gelmiyorum” diyor, telefonu kapatıyor. Annem soruyor “niye gelmiyor ” diyor, bende “ayrıldık” diyorum.

Nişanlımı halen ısrarla arıyorum, en sonunda “ayrılıyorum senden” diyor, “neden” diyorum, tlf yi kapatıyor yine. Ben bir ağlıyorum ki nasıl ama çok kötü bir şekilde. Artık annem kaynanamı çaldırıyor, kaynanam arıyor, “dilek aliyi aldatmış, bu yüzden ayrılmış” diyor ve ben orada uyanıyorum.

Rüyada eşini görmek yorumu

Nesli selam, gördüğünüz rüya halen eşinizle karşı kaşıya oturup, el birliği ile birlikte çözmeniz gereken bazı meseleler olduğunu temsil etmektedir. Bu konuda detaylı bilgiyi rüyada eşini görmek rüya tabiri sayfasında okuyabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir