Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Eşinin Ailesini Görmek

Rüyada eşinin ailesini görmek ne demek?

Ben esimin ailesi ile 3 aydır küsüm. Dün gece hatim indirdim. Rüyamda barışmak için bir eve girmek istiyorum. Büyük görümcem beni içeriye almıyor. Tekrar kapıyı çalıyorum bu sefer bir şekilde kendimi içeriye atıyorum. Üç görümcemi ve kayın validemi öpüyorum bir büyük kırgınlık içerisinde. Görümceler bana bagirip çariyor ve kaynana da bagıriyor. Bende onlara susmalarini soyluyorum, çok kötü olduklarini hatirlatiyorum.

Bir rüya daha gordum, bir farenin kopmus ayagini biri bana gösteriyor. Bes tane tirnakli bir el, koyu gri seklinde. Ben asiri derecede tiksiniyorum kusmak istiyorum. Ürperiyorum.

İpuçları Etiketler: barışmak, barışmak istemek, Büyük görümce, eve girmek, fare ayağı, farenin ayağı, görümce, görümceyi öpmek, hatim indirmek, içeri almamak, iğrenmek, kapıyı çalmak, kayın valide, kayınvalideyi öpmek, kaynanayı öpmek, kopmuş ayak, kusmak istemek, küsmek, sırayla öpmek, teker teker öpmek, tiksinmek, ürpermek.

Rüyada eşinin ailesini görmek tabiri

Rüyalarınız muhteşem bir rüyadır ve tüm unsurları birbiriyle uyumludur.

Rüyanızın ilki barışma arzunuzu simgelerken ikincisi vicdan muhasebesini simgeler, yaptığınız bir hatadan dolayı vicdan azabı çektiğinizi göstermektedir.

Rüyada eşinin ailesini görmek oldukça makbul bir rüya olup güçlü aile bağlarına sahip olduğunuzu simgeler ve rüya sahibinin iyiliklere, hayırlara ve güzelliklere kavuşmasına vesile olacak gelişmelere işaret eder. Rüyayı gören kişinin hayatında ilk başta zorluk yaşatsa da bazı olumlu değişiklik ertesi aydınlık günlerin geleceğini, sağlığının ve sıhhatinin yerine gelip, korkularının biteceğini ve mutlu olmak için gereken olan çarenin bulunacağını gösterir.

“Rüyada Eşinin Ailesini Görmek” için 10 yanıt

ben eşimle 3 aydır ayrıyım..birbirimizi çok seviyoruz ama anlaşamıyoruz..dün gece rüyamda benim ailem ve eşimin ailesi aynı evdeydik kayınvalidemin üzerinde siyah kıyafetler vardı ..kayınbababamın elini öpüyordum ama çok soğuk davrandılar bana hatta kaynım kızkardeşime şataşıp kavga etmeye çalışıyordu eşim de dışarda idi oda bana soğuk gibiydi …sabah uyandığımda içim çok acıdı..ki normalde eşimin ailesi beni çok severdi hiçbir saygısızlığım olmamıştır onlara karşı

Rüyamda ölmüş olan kaynanamı ve kayınpederimi gördüm bana eşimin kazandıgı paranın yarısını cebine ayırdıgını soyledi ve onlara niye kuran okutmadıklarını soyledi bana kendi evimi temizlememi soyledi bende. Rüyamda evi temizliyorum ama temizleneceğine daha çok pisleniyor

Bir yıldır eşimin ailesiyle tartıştık, eşim 4 yildir ceza evinde, benim hakkımda eşime çok kötü şeyler söylemişler ve bir yildir ben eşimden konuşmuyorum, bugün de eşimin annesini ve Bacısını ve barışının kızlarını bıçaklıyorum, sonra polisler gelip kelepçe takıyor ne demek oluyor?

Rüyamda eşim, annesi ve erkek kardeşiyle kavga ediyordu, bende bir odada oturuyorum. Sonra eşim kapıyı benim üzerime kapatıp annesinin ve erkek kardeşinin yanına gitti, rüyanın yorumu nedir?

Ben bekar bir kızım. Ruyamda zengin biriyle evlenmis ve evlendigim kisinin ailesi tarafından kabul edilmiyordum . Neden diye sordugumda ise seni ailenden dolayı istemiyoruz diyorlardı. Ama annem cok iyi serefli namuslu bir insandır diyince kayınvalidem sözumu kesip zaten annen icin degil baban icin diyoruz diyordu. Ruyamı yorumlarsanız cok sevinirim simdiden tesekkurler.

Normalde eşimle kavgaliyim, 4 gündür büyük bir kavga içerisine girdik, boşanıcaz. Rüyamda eşimin abisiyle sevgili gibi birbirimize sarılıyorduk, benim arkamdan sarılıyordu bana bende ona sarılıyordum. Acaba anlamı ney çok merak ediyorum.

Ben rüyamda eşimi kayinpederi kayın validemi gördüm eşim 3 aydır evde yok onların yanında kaliyo yanıma gelmişti kıyafetlerini alalım dedim bana kızdı ben yine giderim diye sonra çıktık köye ben arabadan inmiyorum o iniyo babası ağlayarak sarılıyor çikolata getirdin mi bi takım bişeyler soyluyo eşim bana kağıt uzatitiyo boşanma kagidi bende böyle bişeyler isaretliyorum hep korkuyla yatıyorum sonra çocuğu alıp ordan çıkıyorum ama eşim bana kızgın böyle onlarda hiç yakın değil

Boşanmak üzere olduğum eşimin ailesini rüyada gördüm herkesin elini öpüyoruz ve eşimi alıp çıkıyoruz evden

Ben 3 aydır kayinbabamla küsüm beni çok kırmıştı ama kaynanamla aramız var dün gece rüyam da kaynanam ve kayinbabami gördüm ikiside bana küs ve kırıcı davranıyorlardı hiç-bir şey benimle paylaşmıyorlardı buda zoruma gidiyordu benim gerçek hayatta 3 kız çocuğum var ve ben rüyada en küçük kızımı oğlan diye emziriyordum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir