Rüyada Eşinin Balkondan Düşmesi

Rüyada eşinin balkondan düştüğünü görmek neye delalet eder?

Rüyamda önce tam olarak hatırlayamadığım yaşlı bir adam görüyorum ama rüya kesik kesik. Uyandım geri yattım, hemen arkasından çok güzel bir evim oluyor annem, abim 2 yeğenim bizde eşimle evimize çıkıyoruz. Tanıdığım şişman bir kız var o bizi görüyor kesik kesik gülüyor, biz aldırmadan eve çıkıyoruz. Yeğenime evin odalarını dolaştırıyorum.

Evim çok güzel ama her şey istediğim gibi kurulu, doğacak bebeğimizin beşiği bile hazır, sonra eşim balkona çıkıyor. bende kapının arkasından ona bakıyorum birden kayboluyor. Eşim balkondan düşmüş, balkonun dış demirine takılıyor, atılıyorum kapıyı açamıyorum, kapıyı açıp yetiştiğimde ise eşim aşağıya düşmüş ama hareket ediyor. Birden koşarak merdivenlerden 3 er 5 er iniyorum, son iki katta da ortadaki bir demirden adeta uçarcasına dönerek iniyorum. Dış kapıdan çıkıp eşimin olduğu yere giderken uyanıyorum, korkmuştum. Anlamı nedir acaba, Rüyada eşinin balkondan düştüğünü görmek neye işarettir? teşekkürler

Rüyada eşinin balkondan düşmesi nasıl yorumlanır?

Rüyanız, elinizdeki nimetlerin kıymetini bilmenizi, sahip olduğunuz şeylere şükretmenizi ve onları kaybetmemek için dikkatli olmanızı tavsiye etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada balkon görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Twitter Facebook Google+

Bunlarda İlginizi Çekebilir

4 Yorum yapılmış

 1. Büşra dedi ki:

  Rüyamda kız kardeşimin evimizin balkonundan düştüğünü görüyorum ve her yer kan oluyor, hastaneye kaldırıyoruz ve iyileşiyor, babam sevdiği erkeği öğreniyor ve evlensinler diyor. bu rüyayı açıklar mısınız kardeşimin düşüşü gözümün önünden gitmiyor, çok fazla etkisinde kaldım. şimdiden teşekkür ederim.

 2. Ali dedi ki:

  Rüyada eşinin balkondan düştüğünü görmek neye işarettir
  Normalde eşim hamile, rüyamda eşim hamile ve balkonda uyuyup kalıyor ve ben uyandırıyorum, birden düşüyor tutmaya çalışıyorum elimden kayıp gidiyor.
  Bunun açıklaması ne olabilir.

  • Ruhi Karabey dedi ki:

   Rüyada eşinin hamile görmek, ticari alanda veya çalışma hayatında bir projenin başlangıcını, yeni bir gelişmeyi, yeni bir hayatı temsil eder.
   Hamile eşinin kaydığını görmeniz ise önemli bir fırsatı kaçırdığınızı temsil etmektedir.

 3. Çido Emek dedi ki:

  Evimde eşimin balkondan atladığını görüyorum, ardından çok ağlıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*