Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Eşinin Belinde Yılan Görmek

Rüyada eşinin belinde yılan görmek neye delalet eder?

Konu : rüyada eşimin belinden yılan çıktı.

Mesajınız : Rüyamda eşimin belinden 2 yılan çıktığını gördüm. Yere düşüp solucan oldular.

Sonra bir kız ve bir erkek çocuk haline döndüler. Çocuklar elime ayağıma dolanıyorlardı, kurtulmak istiyordum kurtulamıyordum. Her yerde solucan çıkıyordu karşıma, solucanlardan kaçmaya çalışıyordum. Bu rüyayı yorumlayabilir misiniz? Çok teşekkürler. 9.11.2009 / 21:01 tarihinde gönderilmiş

Rüyada eşimin belinde yılan görmek neye yorulur?

Rüyada yılan görmek, gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz gizli korkular ve endişeleri, ihanete düşmanlığa veya gizli düşmanlara, doğru yoldan ayartılıp yoldan çıkarılmaya veya yaşam enerjisi ve sağlık konusunda gelişmelere işaret eder.

Doğu kültürlerinde rüyada yılan görmek ihanet düşmanlık, gizli düşman veya doğru yoldan saptırmak isteyen birine yorumlanır. Batı kültürlerinde rüyada yılanı görmeniz ise gizli korku ve endişe ile yaşama sevinci, hayat enerjisi ve sağlığınız hakkında bilgi verdiği söylenmektedir. En önemli rüyada yılan görmek tabiri budur, çünkü yılanlar yüzyıllardır yılanlar sağlık sembolüdür.

Yılan rüyaları, tüm dünyada en çok görülen rüyalar arasında gelmekte ve çok önemli mesajlar vermektedir, bunlar dikkatle incelenmeli ve dikkate alınmalıdır. Rüyada görülen yılanın rengi, cinsi, büyüklüğü, davranışı, rüyada meydana gelen ısırması, sokması, ölümü gibi faktörlere bağlı olarak yorumu yapılır.

Rüyada solucan görmek rüya tabiri solucan rüya tabirleri sayfasında bulunmaktadır. Rüyada solucan görmek; etrafınızda sizi sevmeyen, kötülüğünüzü isteyen insanların olduğuna işaret eder. Sizi sevmeyen insanların daha çok sizin aile hayatı mutluluğunuzu çekemedikleri söylenebilir. Solucanların çocuğa dönüşmesi bunu simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Eşinin Belinde Yılan Görmek” için 2 yanıt

Rüyada büyük yılan görmek
Rüyamda buyuk sarı yılan gordum hıc bilmedigim bir baraka gıbı bır evdi, oglum kucagımda ama o yılanı esim etkısız hale getırdı, zarar veremedı, o evde baska bır ale vardı usuduk benım cok eski sıyah kurkumü üstlerıne orttuler o an darda kaldı dısarda her tarafta köpek surusu vardı her taraf o yuzden o barakaya gırdık

Gördüğünüz rüya sağlık hakkında bilgi vermektedir. Bu rüya hastalık, sağlık sorunlarına işaret ederken yılanı etkisiz hale getirmeniz bu sorunu kolay atlattığını veya atlatacağını temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir