Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Eşinin Elinin Ayağının Kesildiğini Görmek

Rüyada eşinin elinin ayağının kesildiğini görmek nedir?

Ben rüyamda eşimin elinin ayağının kesildiğini gördüm ve üstünde yara olduğunu gördüm yatakta yatıyordu herkes ağlıyordu yakınında ben anlayamadım açıkcası.

Rüyada eşinin elinin ayağının kesildiğini görmek yorumu

Merhaba, gördüğünüz rüya eşinizin kaderine küsmüş, yalnızlık duyguları içinde olduğunu işaret etmektedir. Gerçek yaşamda eşiniz gerçekten bu duygular içinde ise bunun sebebini bulmak ve sorunu çözmek için eşinizle el ele vermelisiniz. Unsurlara ayrı ayrı bakmak gerekirse;

Rüyada eşini görmek ihtilaf ve çözülmemiş sorunlar anlamına gelmektedir. Rüyada gelişen olaylara, konuşma ve yapılan diğer şeylere bakarak tam manayı tespit etmek gerekir. Rüyada karısını görmek veya rüyada kocasını görmek genel olarak bu şekilde açıklanır. Eşinin elinin ve ayağının kesik olduğunu görmek aslında sizi düşünce ve duygularınızı yada fikirlerinizi eşinize tam ve doğru olarak aktaramadığını ya da onun anlamakta zorluk çektiğini belirtirken bu yüzden ailenin güçlü olması ya da zorluklar karşısında ayakta durmakta güçlük çektiğini ifade etmektedir.

“Rüyada Eşinin Elinin Ayağının Kesildiğini Görmek” için 2 yanıt

Rüyada kurban olarak kedi kesilmesi ne demektir
Rüyamda kurban olarak kedi kesiyormuşuz, devamında eşimin de sağ elini kesilmiş olarak gördüm, eşimde memnun kendisi kestirmiş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir