Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Eşinin İlk Sevgilisini Görmek

Rüyada eşinin ilk sevgilisini görmek ne demek?

Merhabalar. Şu sıralar evliliğimi sonlandırmak üzereyim toplam 3 ay evli kaldıktan sonra çok aşık olarak evlendiğimiz halde eşimin bana sevgisinin bittiğini öğrenmemle evliliğimiz sonlandı. Ben hemen hemen her gece rüyamda ya kına gecesinde görüyorum kendimi ya da gelinlikle ve eşimi damatlıkla görüyorum çok mutlu olduğumuzu görüyorum.

Bugün ilk kez farklı bir rüya gördüm. rüyamda eşim ilk sevgilisi olan kızla beraber benim bulunduğum kafeye geliyor. onlar el ele ve kız sürekli gülümsüyor. benim yanıma oturuyorlar. onlar el ele çok mutlu bense sinir küpü oluyorum. sürekli eşime veya kıza ufak ufak vuruyorum sinirime yenilip. ama onlar kesinlikle gülmek dışında tepki vermiyorlar. en son eşim bana diyor ki “başta çok güzeldin ama sonra kilo aldın ve kendini bıraktın bu yüzden olmadı. bak şimdiki sevgilime ne kadar güzel”. konuşmayı duyan garson diyor ki “abla gerçekten sıralama yapsak o kız birinci sende ikinci sırada olursun güzellikte”.

Ben bu sinirle onlar kapıdan giderken yanlarına gidip ikisini de iyice pataklıyorum. sonra eşim diyor ki “ona gelinlik almaya gidiyoruz, birbirimizi yıllar sonra bulduk, bırakmak istemiyoruz” diyor o kız için. Sonra kendimi bir gece karanlık bir tarla gibi yerde görüyorum kurak bir tarla ve etrafı tel örgülerle örülü. sürekli eşimin ablasını arıyorum eşimin o kızla olan ilişkisini söylemek için ama telefonu sürekli kapalı kimseye ulaşamıyorum.

sonra gündüz oluyor ve annemlerin evin oradaki yolun ağzında arkadaşlarımı bekliyorum geliyorlar gri küçük bir araba. arabanın şoförü telefonda konuşmak için aşağı iniyor. bir arkadaşımda bayan bu şoför koltuğuna oturuyor. ben yandaki koltuktayım. araba hiç bir yerine dokunmadığımız halde araba yokuş yukarı gidiyor. yanımda el frenini neredeyse koparacak derecede kaldırıyorum o da kalkıyor ama araba bir türlü durmuyor. yokuşun sonuna geldiğimizde yani zirveye çıktığımızda arabayı geri dönderiyoruz ve orada uyandım. bu rüyanın anlamını çok merak ediyorum. sizden yardım rica ediyorum.

Rüyada eşinin ilk sevgilisini görmek yorumu

Hemen hemen her gece kendi kına gecenizi görmeniz; benlik imajı, dış görünüm veya gelecekle ilgili endişeleriniz olduğunu gösterir. Bakınız kına gecesi sayfası.

Rüyanızın ikinci bölümü ise sosyal ilişkilere dikkat çekmektedir. Eşinizle ilişkinizin sonlandırma noktasına gelmesinde sosyal ilişkilerinizin bir rolü olup olmadığını siz bilebilirsiniz.

“Rüyada Eşinin İlk Sevgilisini Görmek” için 3 yanıt

ben yeliz. evleneli 2 ay oluyor, imam nikahliyim suan nikahimda subatta olucak allahın izniyle
2 gundur ruyamda esimin ilk sevgilisini goruyorum ilk ruyamda beni aldattigini goruyorum ikincisinde bi evde oturuyoruz esimin ilk sevglisi ben annem o kiz guluyor, esime bakarak esimde guluyor ona bakarak.
sonra ben babama. “baba ben gitmek istiyorum” diyorum, birakmiyor beni, bende agliyorum, sonra bir adam geliyor, bana bakiyor, babami dovuyor. “simdi gidebilirsn diyor” ve orada uyaniyorum anlamıni merak ediyorum.

Rüyamda eşimin benden önce en son ve uzun bir ilişkisi olan bayanı gördüm, suratı burnu falan aslan başı gibiydi, bu ne demek oluyor anlamadım

Rüyamda aralıklarla eşimin eski kız arkadaşını görüyorum. herhangi bir nedenle ve bir şekilde üçümüzün olduğu ortamlar ben çok gergin oluyorum ve eşim de benim bu tavrımdan dolayı çok gergin.ama diğer kadın inanılmaz rahat ve relaks ama yanlış olan ve beni rahatsız eden hiçbir tavırları yok ikisininde.sadece ben çok gerginim…
yardımcı olursanız sevinirim.kolaylıklar diliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir