Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Eşimle Yeniden Evleniyoruz

Rüyada eşimle yeniden evleniyoruz, bu nedir?

Rüyada eşimle yeniden evleniyor muşum. Rüyayı görümcem gördü, rüyasında eşimle beni yeniden evlenirken görüyor. Çok güzel bir gelin olmuşum, gelinlik var üzerimde 2 çocuğum da var. onlarda düğünde peşimde geziyorlarmış. bunun yorumu nedir çok merak ediyorum teşekkürler.

Kimden: İLKNUR
Cinsiyetiniz:Kadın
Yaşınız:32
Medeni Durumunuz:Evli
Anahtar kelimeler: düğün, gelinlik, çocuklar,

Rüyada eşiyle yeniden evlendiğini görmek nasıl yorumlanır?

İlknur selam, nikah tazelemek, eşiyle yeniden evlendiğini görmek çok güzel bir rüya olup, reel yaşamınızda önemli bir gelişim yaşam dönemi içinde olduğunuzu, hayatınızın kimi yönlerini daha iyi anlayıp bu bilgiyle mutluluğunuza mutluluk katacağınızı temsil ederken bu yeni dönemde bolluk, bereket olacağını ve kimi şeylere yeniden başlayacağınızı simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada evlilik görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Eşimle Yeniden Evleniyoruz” için 4 yanıt

Rüyamda eşimle evlendiğimi görüyorum yeniden ve ailem karşı geldiği halde ben evleniyorum eşimle.

rüyamda kocamla yeniden evlendiğimi gördüm düğün dışarda oluyodu çok sadeydi düğüne gelmek isteyenler vardı biz düğünümüzü yaptık dedim kimseyi davet etmedik bende gelinlik kocamda takım elbise vardı benimkini çok hatırlamıyorum ama damatlık çok dikkatimi çekti çok merak ediyorum lütfen cevaplarınızı bekliyorum.

Rüyamda eşimle düğünümüzün olduğu salonda aynı gelinliğimle düğünümüz oluyordu, salonda sadece çok yakın akrabalarımız vardı, eşime “ilk düğünümüzün resimlerini daha almadık” diyorum, eşim “sus onları duymasınlar anlamasınlar ikinci düğünümüzü yapmaya” diyor, ardından “seni çok üzdüm kırdım, hiç bir şeyi senin istediğin gibi yapmadım, artık seni çok mutlu edicem, ilk düğünümüzü unut” diyordu, çok mutluyduk ikimizde. 21, Kadın, Evli, Ev hanımı.

Vuslat selama,
Görmüş olduğun aslında eşiyle yeniden evlenmek rüyası olup, hayırlara işaret etmekte, hayatınızda yeni bir dönem açıldığını simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir