Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Eşinden Ayrıldığını Görmek

Rüyada eşinden ayrılmak ne demek?

Merhaba, fazla rüya görmem, gördüğüm rüyalarda hemen hemen gerçekleşir. Son bir yıldır gördüğüm rüyalarda ise ızdırap, acı çekiyorum. Örneğin sokakta kalmışım, kalacak yerim yok, çok borcum var, kıyamet kopması vs. gibi uyandığımda kendimi çok üzgün acı çekiyor hissediyorum.

Bu geceki rüyamda 13 yıllık eşimden ayrıldım ve onu gördüm, ızdırap çekiyorum, keşke ona gitmeseydim pişman oluyorum onunla görüştüğüm için ve sokaklarda görüyorum kendimi ve hala ızdırap acı çekiyorum, rüyalarım beni tüm gün esiri altına alıyor, nolur yardımcı olun. nisa tarafından 04.04.2013 / 11:23 tarihinde gönderilmiş

Rüyada eşinden ayrıldığını görmek yorumu

Nisa Merhaba, bu önemli rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim. Gördüğün rüyalar hep negatif, üzücü şeyleri işaret ediyor. Bu gerçek yaşamında negatif duyguların ağır bastığı, karamsarlığın hakim olduğu bir yaşam dönemi geçirmekte olduğunu göstermektedir.

Benim düşüncem uzman bir psikolog desteği almaktan çekinmemelisin, bu rüyalar devam ederse hemen başvurmalı, seni bu karamsarlığa iten sebepleri tespit edip, çözüm yollarını araştırmalısın. Rüyanın unsurları: ızdırap çekmek, acı çektiğini, sokakta kaldığını, kalacak yerim olmadığını, borcu olduğunu, kıyamet kopması, eşinden ayrılmak.

“Rüyada Eşinden Ayrıldığını Görmek” için 3 yanıt

Öncelikle merhabalar, ben lise 3. Sınıfa gidiyorum ve problemli bir aile yapım var, aşırı muhafazakar bir aileye sahibim ben ise tam tersi.
Rüyamda sevgilimin hamile olduğunu görüyorum, acayip mutluyum fakat ailelerin öğrenmesi gerekiyor, gidip babamlara durumu anlatıp bir temiz dayak yiyorum, sonrasında okulu bırakıp babamın yanında çalışmaya başlıyorum, biz çabuktan evleniyoruz ve babamların alt katına taşınıyoruz, çocuğumuz 8 yaşındayken de ayrılıyoruz. 18, Erkek, Bekar, Öğrenci. Not: Anne ve babam ben 8 yaşındayken ayrılmıştı, hala ayrılar.

Sevgili nkh,
Benim evladım yaşında olduğun için sana bir büyüğün olarak cevap veriyorum.
Gördüğün rüya yorumlanabilir, mesaj veren bir rüya değildir, çok net bir şekilde gerçek hayatta yaşadığın şeylerin uykudaki yansımasıdır. Bunlar her ne kadar yansıma da olsa kişiyi rahatsız eder ve zaten sende bir çok rahatsız edici durumla karşı karşıyasın. Bunlar bir araya gelince güçlenerek seni daha fazla olumsuz etkilemeye başlar.
Sana önerim ve ricam, lütfen bu konuları rehber öğretmeninle görüş, bir uzman psikologla görüş, inan çok yararını görecek, büyük problemleri kolayca çözmenin yollarını öğreneceksin.

Ben ruyamda esimden ayrilip iki cocugumla sokaga dusuyom karli birgundeyim kardesim benimlr.geliyor.ama yiyecek ekmek yok cebimde bir lira.paramda yok nasil ruyadir bilmiyorum ruyada benimle.evlenmek isteyen birden cok erkek ve ailesi var bense surekli.kaciyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir