Rüyada Eşine Kız İstemeye Gitmek

Rüyada eşine kız istemeye gitmek neye çıkar?

Merhaba, ben Şuan 7 aylık evliyim, 21 yaşındayım, aldatılmak yada kuma ile ilgili hiç korkum düşüncem yok fakat rüyamda 2 kere 2 ay arayla eşime kız istemeye gittik. Bu arada aynı rüyanın benzerini benden 1 ay gibi bir farkla eşimde gordu. İlk rüyada ben çok mutluydum, hatta istiyorum, yüzükleri takıyorum, kurdeleyi kesiyorum ama bu anları görmedim, yapmış gibi gördüm, sonra diyorum ki “oh artık nişanlısısın” o an beynimde bir elektirik çakiyor “nasıl ya” diyorum “ben karısıyım zaten, sende nişanlısı olamazsın, bu olamaz”, eşimde diyor ki “artık iş işten geçti” 1 ay sonra eşim gördüğünde biz boşaniyoruz ama nikah kiyar gibi.

Bosanmayi kabul ediyor musun “evet” sahitmisiniz “evet” diye, ben arkadaşımı ayarliyorum “işte o seni çok istiyor falan diye. Eşimde hep bu çok çirkin falan diyormuş işte kıza sürekli git ya istemiyorum ne kadar çirkinsin diyormuş, bense göbek atiyormusum. 1 ay sonra benim ikinci rüyamda dağları tepeleri asiyoruz eşime kız almaya gidiyoruz ve ben isteksizim, eşimi görsem alıp gidicem ama beni yanına bırakmıyor, mutfakta falan tutuyorlar, çok üzgünüm işte ama onu görüp alıp gidemedim, sonuncusu göreli 3 gün oldu.

Rüyada eşine kız istemeye gitmek tabiri

Değerli okurum, bu rüya iki açıdan ele alınabilir. Birincisi gerçek yaşamınızda her şey mükemmel, adeta bir rüya gibi yaşam sürüyorsunuz, düşünecek hiç bir derdiniz tasanız yok, çevrenizde her şey mükemmel, yaşadığınız ülke zenginlik içinde yüzüyor, ülkede yaşayan insanlar güler yüzlü, herkes birbirine sevgi ve saygıyla bakıyor, birbirini seviyor, ülkede kanunlar ve adalet sistemi muhteşem çalışıyor, yani İsviçre, Kanada veya Finlandiya gibi bir ülkedesiniz (mesajınızda nerede yaşadığını yazmıyor) ve uğraşacak bir mesele arıyorsunuz ve sonuç olarak kocanıza kız istemek aklınıza geliyor! tabii ki böyle bir şey olamaz ve bu yüzden bu seçeneği geçiyorum.

İkinci seçenek ise bu rüya bir güven sorununa işaret edebilir. Yani evliliğiniz, evliliğin sorumlulukları karşısında kendinize güveniyor olabilirsiniz ya da kocanız hakkında bazı şüpheleriniz olabilir ve bu rüyanıza yansımış olabilir. Bunu da ancak siz bilebilirsiniz.

“Rüyada Eşine Kız İstemeye Gitmek” hakkında 2 yorum

  1. Nişanlısından başka birini istemeye gitmek
    Selamün aleyküm, ben Naim, 24 yaşındayim, öğrenciyim. İki hafta sonra üniversite bitecek, kusura bakmayın ben 4-5 defadir aynı tarzda rüya görüyorum, ben şu anda nisanliyim dini ve resmi nikahim var, bu yaz inşaallah evlenecez rüyam şöyle. Ben rüyada size anlattığım durumdayım, nikahliyim eşimi seviyorum ama ya bizimkiler kız istemeye gitmiş veya öyle bir durum var sürekli başka birinin varlığını biliyorum veya bana bildiriliyor ve üzülüyor, bazen bir şeyler yapıp engel oluyorum bazen olamıyorum. Sürekli aynı rüyayı gördüğüm için çok merak ettim kolay gelsin teşekkürler.

    1. Naim merhaba, aynı tarzda 4 veya 5 kez rüya görmek aslında size önemli bir mesaj vermektedir, olayı bu yönden dikkatle incelemelidir. Rüyada nikahlı eşi varken kendine kız istemeye gittiğini görülmesi rüyayı gören kişinin hayattan ne beklediğinin tam olarak farkında olmadığını ve bu yüzden arayışlar içinde olduğunu gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir