Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Eşini Başkasıyla Görmek

Rüyada eşini başkasıyla görmek ne demektir?

Rüyamda boşanmak üzere olduğum eşimi başkasıyla görüyorum, içinde bulunduğumuz durum da şu an ayrılmak üzereyiz, bu durumdan etkilenerek gördüğümü düşünmüyorum, çünkü yaklaşık 3 haftadır ayrıyız ve ilk kez onunla ilgili bir rüya gördüm ve çok etkilendim.

Rüyada ortak arkadaşlarımız bana sürekli onun şu an başkasıyla olduğunu söylüyor ve onu başkasıyla görüyorum, ilginç olan tarafı rüyamda en baskın olan renk sarıydı, yorumunuz için şimdiden teşekkürler. 23, Kadın, Boşanmış, Çalışıyor, ruh halim mutsuz.

Rüyada eşini başkasıyla görmek neye yorulur?

Değerli okurum, siz her ne kadar içinde bulunduğumuz ayrılmak üzere olduğumuzdan dolayı ben bu rüyayı görmedim deseniz de rüyanın temeli kesinlikle bu durumdur. İnsanlar kaybettikleri ya da ayrıldıkları sevgili, nişanlı, sözlü ya da eşlerini sık sık rüyalarında görürler, bu rüyalar bir mesaj vermekten ziyade yokluğuna alışamamak, kaybetmenin acısı, vicdan azabı, pişmanlık ya da iç muhasebe yansımasıdır. Doğal olarak “ben nerede hata yaptım, neden böyle oldu, ne yapmalıydım ya da yaşanan hatalardan ders alıp gelecekte hangi hataları yapmamalıyım” sorgularının zihni meşgul etmesinden kaynaklanır.

Zamanla bu rüyalar seyrekleşir, anlam kazanmaya başlarlar ve çoğu kez iyi günlerin anısı ya da yapılanların sorgulanması, aynı hataları yapmamanın gereği konularında mesaj verir. Bakınız rüyada eski eşini görmek sayfası.

Öte yandan henüz tam olarak boşanmamış olmanız dolayısıyla kanun önünde hala evlisiniz, bu durumda rüyanız rüyada eşini görmek olarak ele alınırsa o zaman anlaşmazlık ve çözülmemiş sorunlar anlamına gelir. Rüyadaki hakim rengin sarı olması aranızdaki ilişkinin sağlıksız olduğunu gösterir çünkü sarı renk hastalık, sıkıntı simgesidir. Bu konuda detaylı bilgi için rüyada eşini görmek sayfasını inceleyiniz.

Rüyanızda eşinizi başkasıyla görmüyorsunuz, arkadaşlarınız öyle diyor. Öyle olduğunu kabul ederseniz o zaman rüyanın manası aile ilişkinizde bir suçluluk duyduğunuzu, kendinizi bir nedenle suçlu hissettiğinizi simgeler. Bakınız rüyada aldatıldığını görmek rüya tabiri.

 

“Rüyada Eşini Başkasıyla Görmek” için 2 yanıt

Rüyada sevdiği birini başkasıyla evlenirken görmek nedir
Sevdiğim birinin başkasıyla evlendiğini gördüm.
Bu aralar gördüğüm rüyalar evliliğe işaret ediyordu ama bu evliliğe işaret eden rüyalardan önce başka bir rüya görmüştüm.
Hoşlandığım ama benden uzakta olan benim için özel birinin düğün davetiyesini aldığımı ve gittiğimi gördüm. Belli etmemeye çalışsam da yıkılmıştım. Kalktığımda çok kötüydüm bir süre etkisinde kaldım. Rüyada sevdiği birinin başkasıyla evlendiğini görmek yorumu neye işarettir?
Kimden: birisi
Cinsiyetiniz:Kız
Yaşınız:16
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: stresli
Rüyanızın anahtar kelimeleri: evlilik,hayal kırıklığı.

Senin yaşlarındaki genç kızlar yoğun bir şekilde evlilik, evlenme rüyaları görürler. Bunlar pembe gençlik rüyalarıdır ve bir anlam taşımazlar. Bunun bilincinde olup, bu rüyalardan etkilenmemek gerektiğini bilmeli, zihninizi eğitim ve geleceğinize odaklamalısın. Bakınız evlilik rüya tabiri sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir