Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Eşini Çıplak Uyurken Görmek

Rüyada eşini çıplak uyurken görmek ne demek?

Rüyamda odada otururken başka bir odadan bir kadın çıkıyor ve ben odaya gittiğimde eşim uyuyor ve beraber olduklarını fark ediyorum, eşimin üstünü açtığımda ise onu çıplak görüyorum, uyanıyor ve tekrar yatıyor, bende ağlayarak odadan çıkıyorum. 20 yaşında evli bayanım.

Rüyada eşini çıplak uyurken görmek tabiri

Rüyanız eşiniz ile aranızda kimi ihtilaf ve çözülmemiş sorunlar olduğu anlamına gelmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada çıplak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Eşini Çıplak Uyurken Görmek” için 3 yanıt

Rüyada ayrıldığı eşini görmek
Rüyamda ayrıldığım eşimi gördüm, aynı yatakta yatıyorduk, eşim anadan doğma çıplaktı ve vücudu mosmordu, öptüğüm ve dokunduğum noktalar sararıp tekrar morarıyordu, cevaplarsanız sevinirim teşekkürler

LAZOĞLİ selam,
Bu sayfa rüyada eşini görmek, şu anda beraber yaşadığınız eşinizi görmek hakkındadır. Dikkatimi çeken gelen mesajların tamamı eski eşini görmek konusundadır. Rüyanız hakkında bilgiyi rüyada eski eşini görmek sayfasında inceleyebilirsiniz.

Evliyim, Rüyamda eşimi salonda misafir varken anadan doğma uzanmış ve uyumaya çalışırken gördüm. Ayıp yerleri net belliydi, daha sonra iç çamaşrlı oldu ve bende misafirlerin yanına böyle gelinmez diye kızdım. Bu rüyanın yorumu nedir sizce.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir