Rüyada Eşini Çok Özlemek

Rüyada eşini özlediğini görmek ne demek?

1- rüyamda eşimi o kadar özlemişim ki beni kucağına alıyor ve deli gibi öpüşüyorduk.

2- ertesi gün eşim kapının önünde bana sarılmış basımdan öpüyor ve taksi bekliyoruz, diyorum abinlere gidelim yarın işe ben aynı kıyafatlerle giderim tebessüm ederek olmaz diyor. sonra taksiyi iptal edelim diyorum sonra taksi geliyor içinden 4 bayan iniyor bembeyaz kapalılar sadece yüzleri görunuyor, birde simsiyah adamlar iniyor, 4 erkek iniyor biri geliyor, genç ama bıyıklı ben hadi git, diyorum “eteğini öpüp yanagımı kucagına yaslıyorum sana duaya geldik diyor. ben koltuklara bakıyorum buyrun oturun diye bakıyorum ki otoparkın oradayız, eşimin eve dönmesi ve geri gitmemesi için dua edin dıyorum. ağlıyorum hocaya sarılarak. hoca diz çökmüş bende öyle sarılıyorum kollarının altından sarılarak ağlıyorum.

3- eşimin kucagına yatmısım sandal gibi bir şeydeyiz, ayagıma kadar beyaz bir elbise galiba tek ayağım havada suyun içine girip cıkıyor , bu arada geçerken sandalla dev gibi bir kuğu görüyorum. yanında yavrumu insanmı anlayamıyorum önce bize doğru bakıyor.

Bu rüya ziyaretçimiz Özlem tarafından gönderilmiştir. 30. 01. 12. Ana unsurlar eşini özlemek, eşini kucaklamak, dudaktan öpüşmek, taksi beklemek, 4 bayan, 4 erkek, beyaz elbise, dev gibi kuğu.

Rüyada eşini çok özlemek tabiri

Gördüğünüz rüyalar, eşinizle halletmeniz gereken bir kaç küçük meseleden sonra tüm unsurları ile mutlu bir yaşama işaret etmektedir.

Twitter Facebook Google+

Bunlarda İlginizi Çekebilir

3 Yorum yapılmış

 1. berat dedi ki:

  Eşini keyifli ve mutlu görmek
  Rüyamda uyumadan önce dua ettim “Allahım eşimi bana rüyada apaçık göster, barısacak mıyız” diye, ayrıldıgım eşimi evimizde kızımızla birlikte yemek yerken gördüm. Eşim keyifliydi benimle konusuyordu, cok mutlu görünüyordu, bense kırgın sessizdim.

  • Admin dedi ki:

   İnsanlar ayrıldıkları eski eşlerini uzunca bir zaman unutamaz ve onu sık sık rüyalarında görürler. Bu rüyalar bir iç hesaplaşma, vicdan muhasebesi, çoğu zamanda pişmanlık işaretidir ve genellikle bu pişmanlık işe yaramaz. Zaman geçtikçe rüyada eski eşini görmek rüyaları azalır. Onu mutlu ve keyifli görmeniz onun iyi olduğuna işaret edebilir.

   • Berat dedi ki:

    Nasil mutlu anlamiyorum. Ben hergun ruya goren biri degilim tamam iki kizimin anasi dusunmem normal degilmi
    Kendi yaptigi hatalara ragmen Ben ne kovdum nede ayrilmak istedim, ne kadar kirmis olsamda hatalarindan dolayi tarsismalar yasandigindan tahammul gostermeyip ayrilip kurtulmayi istedi saygi gosterdim pesinden de gitmedim. Yatarken dua ettim allahim kavusacak miyiz akibetimiz ne olacak bana ruyamda goster dedim apacik uyandigimdada hatirladim gorduklerimi

    Yani iskazasi gecirdim dediklerimi yapmadi. Sadakat gostermedi. Sabretmeyip kacti. Yeni duydum perisan halde, kredi cekmis kart borç falan, ana baba yok kardesleri rezil yasiyor. Her anlamda kizlarimi istedi bskamadi erkek olmama ve hasta olmama ragmen ben aldim bakiyorum, tel basina
    vede calismiyorum, isyanda etmiyorum. Allah buyuk sabrediyorum. Mutlu olmasi imkansiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*