Rüyada Eşini Çok Özlemek

Rüyada eşini özlediğini görmek ne demek?

1- rüyamda eşimi o kadar özlemişim ki beni kucağına alıyor ve deli gibi öpüşüyorduk.

2- ertesi gün eşim kapının önünde bana sarılmış basımdan öpüyor ve taksi bekliyoruz, diyorum abinlere gidelim yarın işe ben aynı kıyafatlerle giderim tebessüm ederek olmaz diyor. sonra taksiyi iptal edelim diyorum sonra taksi geliyor içinden 4 bayan iniyor bembeyaz kapalılar sadece yüzleri görunuyor, birde simsiyah adamlar iniyor, 4 erkek iniyor biri geliyor, genç ama bıyıklı ben hadi git, diyorum “eteğini öpüp yanagımı kucagına yaslıyorum sana duaya geldik diyor. ben koltuklara bakıyorum buyrun oturun diye bakıyorum ki otoparkın oradayız, eşimin eve dönmesi ve geri gitmemesi için dua edin dıyorum. ağlıyorum hocaya sarılarak. hoca diz çökmüş bende öyle sarılıyorum kollarının altından sarılarak ağlıyorum.

3- eşimin kucagına yatmısım sandal gibi bir şeydeyiz, ayagıma kadar beyaz bir elbise galiba tek ayağım havada suyun içine girip cıkıyor , bu arada geçerken sandalla dev gibi bir kuğu görüyorum. yanında yavrumu insanmı anlayamıyorum önce bize doğru bakıyor.

Bu rüya ziyaretçimiz Özlem tarafından gönderilmiştir. 30. 01. 12. Ana unsurlar eşini özlemek, eşini kucaklamak, dudaktan öpüşmek, taksi beklemek, 4 bayan, 4 erkek, beyaz elbise, dev gibi kuğu.

Rüyada eşini çok özlemek tabiri

Gördüğünüz rüyalar, eşinizle halletmeniz gereken bir kaç küçük meseleden sonra tüm unsurları ile mutlu bir yaşama işaret etmektedir.

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir