Rüyada Eşini Görmek

Rüyada eşini görmek neye delalet eder?

Uykudan uyandığım gibi size rüyamı yazmak istedim. Rüyamda eşimi gördüm ama farklı bir şekilde. Bu akşam eşimden iki tane vardı odada. Biri yanımda yatıyordu bu gerçek eşimdi, diğeri de odanın kapısında duruyordu. Yanımda yatan eşimi kaldırdım “kapıya bak, bu kim” dedim. Eşimde yataktan kalkıp onu oturma odasına götürdü “bu benim şeytanım” dedi, onu oturma odasına ite kaka götürdü, kapıyı kapattı. O odadan gelene kadar şeytan olan yatakta belirdi, beni öpmeye basladı. Sonra odaya gerçek eşim olan geldi, onu yine götürdü. Öyle uyandım.

Yorumunuzu bekliyorum. Rüyada eşini görmek ne demektir? Berna. 24 yaşında evli bayanım.

Rüyada eşini görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada eşini görmek ihtilaf ve çözülmemiş sorunlar anlamına gelmektedir. Rüyada gelişen olaylara, konuşma ve yapılan diğer şeylere bakarak tam manayı tespit etmek gerekir. Rüyada karısını görmek veya rüyada kocasını görmek genel olarak bu şekilde açıklanır. Rüyanızda eşinin adeta bir kopyasını şeytan olarak görmüş olman gerçek hayatında işlediğin bir günaha artık son vermek gerektiğine yorumlanır.

Rüyada eşini görmek hakkında diğer yorumlar

Rüyada eşini mutsuz görmek ya da eşini üzgün görmeniz üzerinizdeki olumsuz duygulardan uzaklaşıp, çevrenize ve özellikle eşinize pozitif enerji vermeniz gerektiğini, bunun için önce negatif düşüncelerden kurtulmanızı tavsiye eder. Eşini hasta görmek reel yaşamınızda eşinizin sizinle paylaşmak istediği ancak bazı sebeplerle paylaşamadığı bazı kaygıları ya da korkuları olduğunu simgeler. Bu rüya aynı zamanda eşinizin size çok değer verdiğini de simgeler.

Eşini özlemek, karısını özlemek, kocasını özlemek, karısını özlediğini, kocasını özlediğini, eşini özlediğini görmek uyanık yaşamınızda sevginizi yeteri kadar ifade etmediğinizi, duygularınızı vurgulamadığını simgeler. Bu konuda kendini geliştirmek gerektiğine yorumlanır. Eşine sarılmak, eşiyle kucaklaşmak, eşi ile sarıldığını, eşiyle kucaklaştığını görmek gerçek yaşamınızda daha kararlı bir ilişki sürdürmeye karar verdiğinizi simgeler. Gerçekte bekar ise, eşi yok ise bu rüya hayalinizdeki eşin kadınsı yönlerini temsil eder. Eşini öpmek, eşiyle öpüşmek, eşi ile öpüştüğünü görmek eşinizle bundan sonra daha yakın olmak, onunla daha fazla vakit geçirmek arzunuzu simgeler.

Eşiyle tartışmak, eşine kızmak, eşi ile kavga etmek reel hayatta eşinizle aranızda kimi sorunlar olduğunu ve bunu karşılıklı konuşarak çözmeni gerektiğini temsil ederken ilk adımı sizin atmanızın yararlı olacağını simgeler. Rüyada eşinin namaz kıldığını görmek  rüya sahibinin çok hayırlı bir eşe sahip olduğunu ve eşinin hayatında yaşamın maddi ve manevi yönü arasında bir denge kurmak için çaba sarf ettiğini ve bunun aile mutluluğuna büyük fayda sağladığını ifade eder.

Rüyada eşini dövmek, eşine dayak atmak gerçek hayatta güçlü olmak, güçlü görünmek için yanlış metotlar kullandığınızı simgeler. Eşinden dayak yemek, eşinin dayak attığını görmek sıkıntıların, dertlerin bitmesi için olağanüstü bir sabır ve çaba gösterdiğinizi ve bunun karşılığını alacağınızı gösterir. Eşini öldürmek, eşini öldürdüğünü görmek uyanık hayatınızda eşinizle ilişkinizde hoşlanmadığınız bir yön olduğunu ve onu ortadan kaldırmak arzunuzu ifade eder. Eşiyle barışmak eskiden paylaşılan güzelliklerin, geçmişte yaşanan güzel şeyler ve iyi zamanları, sevgi ile paylaşılan anıları hatırlatırken eskiden yaptığınız hatalardan yeterli ders almanız gerektiğini temsil eder.

Rüyada eşini başkasıyla görmek bu rüya aile yaşamınızda kimi şeylerin yolunda gitmediğini işaret eder. Eşinin aldattığını görmek, eşiniz ile ilişkinizde ya da bir durum hakkında şüpheleri temsil eder. Bu rüya genellikle güvensizlik duygularına sahip olduğunuzda ve hayatınızda büyük taahhütler ile karşı karşıya olduğunuzda sık görülür. Eşinin araba sürdüğünü görmek gerçek hayatında eşinizin kendi ayaklarının üzerinde durmak konusunda önemli bir gelişme sağladığını, kendi kararlarını kendisi vermek konusunda irade gösterdiğini işaret eder. Rüyada eşinin askere gitmesi bir iş ilişkisine işaret eder ve yaşanan zorluğun sona ermesine, evinde kazancın artmasına, yeni bir işe başlamaya veya isteksiz başlanan bir şeyin sonradan hayırlı olduğunun görüleceğine delalet eder.

Rüyada eşinin öldüğünü görmek, Rüyada ölmüş eşini görmek konularında detaylı açıklamalar rüyada ölü görmek sayfasında bulunmaktadır. Ölü ve ölüm rüya tabirleri sayfasında rüyada karısının öldüğünü görmek, rüyada kocasının öldüğünü görmek, rüyada ölmüş hanımını görmek, rüyada ölmüş kocayı görmek konuları ayrı konu başlıkları detaylı olarak açıklanmıştır. Lütfen inceleyiniz.

Rüyada eşinin ailesini görmek oldukça makbul bir rüya olup güçlü aile bağlarına sahip olduğunuzu simgeler ve rüya sahibinin iyiliklere, hayırlara ve güzelliklere kavuşmasına vesile olacak gelişmelere işaret eder. Rüyayı gören kişinin hayatında ilk başta zorluk yaşatsa da bazı olumlu değişiklik ertesi aydınlık günlerin geleceğini, sağlığının ve sıhhatinin yerine gelip, korkularının biteceğini ve mutlu olmak için gereken olan çarenin bulunacağını gösterir. Eski eşini rüyada görmek konusunda lütfen eski eş rüya tabiri sayfasını inceleyin.

38 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir