Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Eşini Görmek

Rüyada eşini görmek neye delalet eder?

Uykudan uyandığım gibi size rüyamı yazmak istedim. Rüyamda eşimi gördüm ama farklı bir şekilde. Bu akşam eşimden iki tane vardı odada. Biri yanımda yatıyordu bu gerçek eşimdi, diğeri de odanın kapısında duruyordu. Yanımda yatan eşimi kaldırdım “kapıya bak, bu kim” dedim. Eşimde yataktan kalkıp onu oturma odasına götürdü “bu benim şeytanım” dedi, onu oturma odasına ite kaka götürdü, kapıyı kapattı. O odadan gelene kadar şeytan olan yatakta belirdi, beni öpmeye basladı. Sonra odaya gerçek eşim olan geldi, onu yine götürdü. Öyle uyandım.

Yorumunuzu bekliyorum. Rüyada eşini görmek ne demektir? Berna. 24 yaşında evli bayanım.

Rüyada eşini görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada eşini görmek ihtilaf ve çözülmemiş sorunlar anlamına gelmektedir. Rüyada gelişen olaylara, konuşma ve yapılan diğer şeylere bakarak tam manayı tespit etmek gerekir. Rüyada karısını görmek veya rüyada kocasını görmek genel olarak bu şekilde açıklanır. Rüyanızda eşinin adeta bir kopyasını şeytan olarak görmüş olman gerçek hayatında işlediğin bir günaha artık son vermek gerektiğine yorumlanır.

Rüyada eşini görmek hakkında diğer yorumlar

Rüyada eşini mutsuz görmek ya da eşini üzgün görmeniz üzerinizdeki olumsuz duygulardan uzaklaşıp, çevrenize ve özellikle eşinize pozitif enerji vermeniz gerektiğini, bunun için önce negatif düşüncelerden kurtulmanızı tavsiye eder. Eşini hasta görmek reel yaşamınızda eşinizin sizinle paylaşmak istediği ancak bazı sebeplerle paylaşamadığı bazı kaygıları ya da korkuları olduğunu simgeler. Bu rüya aynı zamanda eşinizin size çok değer verdiğini de simgeler.

Eşini özlemek, karısını özlemek, kocasını özlemek, karısını özlediğini, kocasını özlediğini, eşini özlediğini görmek uyanık yaşamınızda sevginizi yeteri kadar ifade etmediğinizi, duygularınızı vurgulamadığını simgeler. Bu konuda kendini geliştirmek gerektiğine yorumlanır. Eşine sarılmak, eşiyle kucaklaşmak, eşi ile sarıldığını, eşiyle kucaklaştığını görmek gerçek yaşamınızda daha kararlı bir ilişki sürdürmeye karar verdiğinizi simgeler. Gerçekte bekar ise, eşi yok ise bu rüya hayalinizdeki eşin kadınsı yönlerini temsil eder. Eşini öpmek, eşiyle öpüşmek, eşi ile öpüştüğünü görmek eşinizle bundan sonra daha yakın olmak, onunla daha fazla vakit geçirmek arzunuzu simgeler.

Eşiyle tartışmak, eşine kızmak, eşi ile kavga etmek reel hayatta eşinizle aranızda kimi sorunlar olduğunu ve bunu karşılıklı konuşarak çözmeni gerektiğini temsil ederken ilk adımı sizin atmanızın yararlı olacağını simgeler. Rüyada eşinin namaz kıldığını görmek  rüya sahibinin çok hayırlı bir eşe sahip olduğunu ve eşinin hayatında yaşamın maddi ve manevi yönü arasında bir denge kurmak için çaba sarf ettiğini ve bunun aile mutluluğuna büyük fayda sağladığını ifade eder.

Rüyada eşini dövmek, eşine dayak atmak gerçek hayatta güçlü olmak, güçlü görünmek için yanlış metotlar kullandığınızı simgeler. Eşinden dayak yemek, eşinin dayak attığını görmek sıkıntıların, dertlerin bitmesi için olağanüstü bir sabır ve çaba gösterdiğinizi ve bunun karşılığını alacağınızı gösterir. Eşini öldürmek, eşini öldürdüğünü görmek uyanık hayatınızda eşinizle ilişkinizde hoşlanmadığınız bir yön olduğunu ve onu ortadan kaldırmak arzunuzu ifade eder. Eşiyle barışmak eskiden paylaşılan güzelliklerin, geçmişte yaşanan güzel şeyler ve iyi zamanları, sevgi ile paylaşılan anıları hatırlatırken eskiden yaptığınız hatalardan yeterli ders almanız gerektiğini temsil eder.

Rüyada eşini başkasıyla görmek bu rüya aile yaşamınızda kimi şeylerin yolunda gitmediğini işaret eder. Eşinin aldattığını görmek, eşiniz ile ilişkinizde ya da bir durum hakkında şüpheleri temsil eder. Bu rüya genellikle güvensizlik duygularına sahip olduğunuzda ve hayatınızda büyük taahhütler ile karşı karşıya olduğunuzda sık görülür. Eşinin araba sürdüğünü görmek gerçek hayatında eşinizin kendi ayaklarının üzerinde durmak konusunda önemli bir gelişme sağladığını, kendi kararlarını kendisi vermek konusunda irade gösterdiğini işaret eder. Rüyada eşinin askere gitmesi bir iş ilişkisine işaret eder ve yaşanan zorluğun sona ermesine, evinde kazancın artmasına, yeni bir işe başlamaya veya isteksiz başlanan bir şeyin sonradan hayırlı olduğunun görüleceğine delalet eder.

Rüyada eşinin öldüğünü görmek, Rüyada ölmüş eşini görmek konularında detaylı açıklamalar rüyada ölü görmek sayfasında bulunmaktadır. Ölü ve ölüm rüya tabirleri sayfasında rüyada karısının öldüğünü görmek, rüyada kocasının öldüğünü görmek, rüyada ölmüş hanımını görmek, rüyada ölmüş kocayı görmek konuları ayrı konu başlıkları detaylı olarak açıklanmıştır. Lütfen inceleyiniz.

Rüyada eşinin ailesini görmek oldukça makbul bir rüya olup güçlü aile bağlarına sahip olduğunuzu simgeler ve rüya sahibinin iyiliklere, hayırlara ve güzelliklere kavuşmasına vesile olacak gelişmelere işaret eder. Rüyayı gören kişinin hayatında ilk başta zorluk yaşatsa da bazı olumlu değişiklik ertesi aydınlık günlerin geleceğini, sağlığının ve sıhhatinin yerine gelip, korkularının biteceğini ve mutlu olmak için gereken olan çarenin bulunacağını gösterir. Eski eşini rüyada görmek konusunda lütfen eski eş rüya tabiri sayfasını inceleyin.

“Rüyada Eşini Görmek” için 38 yanıt

Rüyada eşinin başkasıyla evlendiğini görmek
Rüyamda eşimin hem benimle hemde başka bir erkekle evlendiğini ve çıplak olduğunu gördüm, bu neye delalettir?

Rüyanız eşiniz ile aranızda önemli bir sorun yaşadığınızı ifade etmektedir.

Rüyada eşini öldürmek
Rüyada eşim benim kendisini öldürdüğümü görmüş, bu ne anlama gelir acaba?

Rüyada eşini öldürmek, eşini öldürdüğünü görmek, uyanık hayatınızda eşinizle ilişkinizde hoşlanmadığınız bir yön olduğunu ve onu ortadan kaldırmak arzunuzu ifade eder.

Rüyamda bir kafede oturuyoruz, arkamizdan bir kadinla erkek odaya girdi, peşinden esim arkamda soyunup yerine oturdu “ne yaptigini zannediyorsun sen” dedim, ona kizdim oda hiç umarsamadi oyle uyandim.

Selen selam,
Gördüğünüz rüya reel hayatta eşiniz ile birbirinizi tanıma ya da anlama konusunda halen bazı eksik noktalar olduğunu simgelemektedir. Lütfen rüyalarınızı bundan sonra rüya gönder sayfasından gönderin.

İyi günler rüyamıydı gerçekmiydi bilmiyorum. Eşimi gördüm ben yatarken uyur uyanıkken kapının oradan benimle konuşuyordu “akşama ne olur ne olmaz, sen genede hazırlıklı ol” dedi, akşam eşime sorduğumda “böyle bir şey söylemedim” dedi, cevabınızı bekliyorum.

Gamze merhaba,
Rüyanız eşinizle halledilmesi gereken bazı meseleler olduğunu ve bunları karşılıklı oturup çözerek daha mutlu günlere kavuşacağınızı temsil etmektedir.

Rüyamda esimi cocuk olarak gordum, bilmedgm bir evdeyim ve camdan onu cagırıyorum kendi ismiyle. Oda bana bakıp gülüyor, cevabınızı bekliyorum

Rüyamda kocamla konusup guluyoruz, biraz komik seyler konusuyorduk. 400 gram su verirmisin bana diyeceksin bakkalda deyip guluyorduk cevaplarsaniz sevinirim.

Nuray merhaba, gördüğünüz rüya aile yaşamınızda yaşayacağınız bazı güzel gelişmelerin mutluluğunuza mutluluk katacağına işaret ederken aynı zamanda bu dönemin kıymetini bilmek gerektiğine işaret etmektedir.

Mrblar.İzmirden Hakan ben.Rüyamda eşim tanıdığım biri evimize gelmiş.Eşim ona kur yapıyor.O tanıdık görmeden kaş göz işareti ile uyardım.Sonra da eşim yerinden öyle bir kalktı ki;kıyafeti açılarak yine o kişiye kendini göstererek kalkışı aklımdan çıkmıyor.İşin en garibi ise eşimin böyle vebale girecek işler yapacak dünyadaki en son kişidir.Ama çok kötü oldum.Fikrinizi almak istedim…iyi günler dilerim

Banada yardimci olur musunuz? ben dun gece ruyamda tıkırtı sesleri duyuyorum, sonra kalkiyorum. Ruyamda bakiyorum elektrikler gitmis uyanmaya calisiyorum bir turlu uyanamiyorum, msonra mutfaga dogru gidiyorum diger odada da esimin ailesi yatiyor, mutfakta elektirik yeri oluyor, oradan ruh gibi biri cikiyor, esime benziyor, ayni esim, esime sesleniyorum “ne isin var, oradan nasil ciktin” diye cevap vermiyor, yatak odasina kosuyorum esim yatakta yatiyor, kaldiriyom “senden bir tane daha var, kalk” diyorum kalkiyor. Sonra ben uynamaya calisoyorum uyanamiyorum hala, bir turlu esimin ailesinin yanina dogru gidemiyorum, odaya esimden bir tane daha olan benim ustume ustume geliyor, ben gelme falan diyorum, geliyor, bir anda besmele cekiyorum okuyorum falan sonra oda okudukca eriyor, su oluyor. Bu ne anlama gelir? cok korktum. Yardimci olursaniz sevinirim.

Büşra merhaba, gördüğün rüya gerçek hayatında sahip olduğun ve bunlarla gurur duyduğun kendi inanç ve değerlerinin bazı nedenlerle tehlikede olduğunu düşündüğünü anlatmakta, bu durumun seni endişeye sürüklediğini göstermektedir.

Rüyada eşinin yanlış namaz kıldığını görmek
Rüyada eşim ve temiz yüzlü bir erkek yatak odamızda namaz kılıyorlar fakat eşim kıbleye ters durmuş ve adamın yüzüne bakarak Türkçe dualar ediyor. Fatiha gibi dualar okuması gerekirken bana “sen çık” diyor kendileri konuşuyor. Aynı rüya içinde araba değiştirmeye gidiyoruz, fakat ayakkabıcı dükkanından geçiliyormuş çok güzel çocuk terlikleri görüyorum, yolda ölmüş annem ve ölmüş halam güzelce sohbet ediyor, annemin yüzü olduğundan güzel benim ona aldığım bileziği hatırlatıyorum.

Gördüğünüz rüya eşinizin (dolayısıyla ailenizin) yaşamında hem maddi konularda hem de manevi konularda bir şeylerin yolunda gitmediğini simgelerken öte yandan da bu konularda akıl danışacağınız, bilgisine başvurmak istediğiniz güvenilir birilerine ihtiyaç duyduğunuzu anlatmaktadır.

Rüyamda ayrıldığım eşimin küçük kızımla geldiğini gördüm. Geldiği sokak şimdi çalıştığım iş yerinin sokagiydi. Kardesiminde bana karını seviyor musun abi dediğini gördüm. Sıkıntı yaşadık terk etti dava açtı benimle konusmuyor.

Eski eşim değil daha yasal boşanma olmadı, yasadigimiz sıkıntılardan dolayı eşim gitti. 2 çocuğumuz var rüyamda küçük kızımla isimin sokağında yuruduklerini görüyordum. Bende geldiklerini görüyordum arkadan sesleniyordum ama sakin sakin yuruyorlardi. Eşim durgundu üzgündü. Sonrasinda da kardesimin bana “karını seviyor musun” dediğini “evet seviyorum” dediğimi hatırlıyorum. Bu ayrılığın olmayacağı anlamina mi geliyor?

İnsanlar kaybettiği, ayrıldığı eski eşini, uzunca bir süre unutamazlar ve sık sık onu rüyalarında görürler. Bu rüyalar bir iç hesaplaşma, vicdan muhasebesi, çoğu zamanda pişmanlık işaretidir ve genellikle bu pişmanlık işe yaramaz. Zaman geçtikçe rüyada eski eşini görmek rüyaları azalır.

Slm rüyamda ayrı yaşadıgım fakat henuz boşanmadıgım eşimle el eleyiz ve sımsıkı sarıldıgımızı gördüm.ayrıyız fakat arada sevgimiz bitmiş degil bu yüzden yorumlarınızı alabilirmiyim

Merhaba, rüyamda karım çok ağlıyordu ve tanımadığım yabancı bir erkeğe sarılıyordu ağlayarak.

İlhan selam, rüya hakkında sağlıklı bilgi yok. Yabancı bir erkeğe sarılma biçimi bu rüyanın yorumunu çok değiştirir. Dilerseniz bu sayfadaki bilgiler ile rüyada ağlamak görmek sayfasını inceleyebilir, rüyanızı kendiniz yorumlayabilirsiniz.

Bende, rüyamda eşimle sevgiliymişim ve beni aldatıyordu. Aldattığını öğrendim ağlıyordum. Bu kadar hatırlıyorum cevabınızı bekliyorum.

Rüyamda sürekli eşimin beni tanidiklarimla aldattıgını ve onları dövdügümü görüyorum ne demek açıklarmısınız teşekkürler

Rüyamda kus olduğum esimle samanlıkta konusuyordum, samanlıktan ciktim bahceye dogru yurudum ve bahcede gelismis salatalik vardi, annem yanima geldi yuruduk, yerde yeni cikmis madımaklar vardi, bu ne anlama geliyor? cabuk yorum lutfen.

Rüyamda eski nişanlımı gördüm, kız kardeşi ve arkadaşlarıyla toplanmıştık, bana “bunlar ayrıldı, neden geldi ki” bu der gibi baktılar, sonra eski nişanlım ve kız kardeşi arkadaşlarının hazırladığı yemek masasında yemek yiyorlardı. Eski nişanlım ve arkadaşının karısı bir şeyler yemem için ısrar etti ama ben hazırlanan şeylerden yemedim onları izledim.

Rüyamda bebegimin öldüğünü gördüm. Kalabalık var, görümcemle eşim konuşuyor, sonrasında eşim görümcemi öldürüyor. Korkarak uyandım.

Rüyamda eşim ölmüş, yatağımızda yanından ayrılmıyorum yanında yatıyorum, ağlıyorum çok üzülüyorum “nasıl beni bırakırsın ben ne yapacağım sensiz” diye üzülüyorum. Ablası görüyor neden daha gömmediniz? diyor.

Ruyamda esimi gulumserken goruyorum, aramiz bozukmus ben onunla konusmadigim halde o bana gulumsuyordu, ben annesiyle konuşuyordum.

Rüyamda evliymişim. Evimizde bizim olmayan 4 tane bebek var. Komşular çocuklarını bakmamız için bize bırakmış. Çocuklarla ilgilenirken eşime sinirlenip bağırıyorum. O da bana hiç cevap vermiyor. Aradan zaman geçiyor ve onun yanına gidip özür diliyorum. O da bana çok güzel sözler söylüyor ve sıkıca sarılıyor.

Rüyamda bir sebepden dolayi evime bir kadin geliyor sonra esim geliyor tanistiriyorum birbirlerine oyle bir bakiyorlarki ikisininde gozleri parliyordu ben bir eşime bir de kadına bakıyordum ben üçüncü şahıs gibiydim o anda sanki ben yokmuşum gibiydiler sonra sohbet etmeye basladilar biraz zaman daha gectikten sonra kadinin gozune bakiyorum artik gitsin diye kadindaysa hic oyle bir niyet yoktu. Cevabinizi bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir