Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Eşini Hasta Görmek

Rüyada eşinin hasta olduğunu görmek neye çıkar?

Ben Hülya, öncelikle böyle bir site kurduğunuz için teşekkürler, ben rüyamda eşimi çok hasta ve ölecek bir şekilde gördüm, herkes ondan umudunu kesmiş ama bir tek ben kesmemiştim. Şöyle başladı rüyam; ben eşimi bir evde yatıyor vaziyette gördüm, ambulans aradım geldi, eşimi aldılar hastaneye götürdüler ama o ben perişan haldeyim, ağlamaktan resmen dilim tutulmuş, konuşamıyor vaziyetteyim, derdimi kimseye anlatamıyorum, hastaneye geldik, eşime serum taktılar, doktor bekliyoruz, hastanede doktor yok ve bir türlüde gelmek bilmiyor.

Ben bağırıp çağırıyorum “doktor nerede? niye bir doktor yok” diye, aradan zaman geçti hala doktor gelmedi, eşimin başında iki bayan hemşire var, hiç umurlarında yokmuş gibi gülüşüyorlar, ben doktor aramaya başka bir hastane bulmaya çıktım oradan, köylük bir yerdeydik sanki, yollar bozuk taşlı topraklı bense gücüm yettiğince koşuyorum, bir minibüs bulup binip doktor bulacağım eşime ama bir türlü gelmiyor, bir araba durdurdum zorla içinde beş erkek bir bayan vardı, bayan ağlıyordu dedim “zor durumdayım, yardım edin” ama etmediler, gittiler. Sonra ben yine koştum bir taksi durağına, benim önümden yenice çıkmış taksi bekle dedi bir adam gelir, şimdi ben bekleyemem dedim, yine başladım koşmaya, sonra kendimi evlenmeden önceki evimde gördüm. Ağlıyorum, sürekli hıçkıra hıçkıra, yanıma iki tanıdık abla geliyordu, bana “başın sağ olsun” demeye ama ben yine konuşamıyordum, sonra birden eşimin yanında gördüm kendimi, hareketsiz yatıyor, ağlıyorum, baş ucunda saçlarını, gözlerini okşuyorum “kalk” diyorum eşime “uyan ölemezsin” diyorum, yine ağlıyorum çok, babam oluyor yanımda o da dahil herkes umudunu kesmiş eşimden “ölecek” diyorlar ama ben kabullenmiyorum, bağırıp çağırıyorum, sürekli ellerim onun üzerinde ve birden eşim hareket etmeye başlıyor, gözlerini açıyor, ellerini ayaklarını oynatıyor, ben seviniyorum sonra rüyam bitiyor, bu kadar.

İnşallah rüyamı yorumlarsınız, çok gerçek gibiydi, çünkü çok ağladım, çok yıprandım, çok üzüldüm rüyamda, size kolay gelsin hoşça kalın. 29, Kadın, Evli, Ev hanımı.

Rüyada eşini hasta görmek yorumu

Sevgili Hülya,

Ülkemizde yaşayanların büyük bir kısmı buna benzer rüyalar görmekte ya da gerçek hayatında yaşamaktadır. Hayatımız her geçen gün zorlaşmakta ve daha da zorlaşacak. Hırsızlık, cinayet, gasp, şiddet, iki yüzlülük, ahlaksızlık, yalan, hile, terör ve şiddetin bu derece yükselme hızına sahip olan ülkelerde bu rüyalar daha sık görülür. Baksanıza her gün yeni bir gasp yöntemi çıkıyor. Dün gazetelerde okuyunca şok oldum, adam elinde kaldırım taşı ile arabanıza yaklaşıp haraç istiyor, vermezseniz arabanın camını kırıp kaçıyor.

Batı dünyası, rüyaların kişinin içinde bulunduğu ruh halinin uykudaki yansıması olduğu konusunda (bazı özel ve ilahi mesaj veren rüyalar hariç) hem fikir olmuştur. Durum böyle olduğu için aylardan beri pozitif anlam taşıyan rüya görme oranı çok düşmüş durumda.

Rüyanızda bir çok olay geçiyor ancak ana tema eşinizi hasta görmeniz olup bunun anlamı eşinizin reel hayatta sizinle paylaşmak, konuşmak istediği fakat bazı nedenlerle paylaşamadığı bazı korkuları ya da kaygıları olduğunu gösterir. Bu rüya alternatif olarak eşinizin size çok değer verdiğini de ifade eder. Bakınız rüyada eşini görmek sayfası.

Rüyada bir çok olay daha geçmekte ama onların anlamını irdelemek rüyanın bütünlüğünü bozar diye düşünüyorum, zaten rüyadaki olayların bir çoğu hepimizin günlük yaşamda karşılaştığı rezaletler ki bunlar günlük yaşamda karşılaştığınız ve sizi aşırı etkileyen durumların yansıması da olabilir.

Kaygısız günler dilerim.

“Rüyada Eşini Hasta Görmek” için 2 yanıt

Rüyada eski eşinin hasta olduğunu görmek
Rüyamda boşandığım eşimi hasta olarak gördüm ve benden ilaç almamı istiyordu. Yorumunuzu mail adresime gönderirseniz memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

Rüyamda yavru bir köpek beni ayagımdan ısırıyor ama zarar veremiyor sonra tekrar yavru köpek isirıyor yıne zarar vermiyorum eve giriyorum.evde bi ayna ayna karşısına geçtigimde sanki yer çekimi yokmuş gibi bi anda tavana yükselip aşagı düşüyorum o sarsıntıyla kusmaya başlıyorum.yaşadıklarımın şokuyla dışarı çıkıp topluluga karşı bagırıyorum ben bagırınca eski kız arkadaşım geliyor sadece bana yardıma bu rüyayı bir kaç defadır aynı şekilde görüyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir