Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Eşini Şeytan Olarak Görmek

Rüyada eşini şeytan olarak görmek ne demek?

Yaklaşık 1 senedir çok sıkıntılı günler geçiriyorum, yalnız dün gece çok korktum ve ve şu rüyayı gördüm.

Rüyamla eşimle birlikte uyurken tartışmaya başlıyoruz ve ben “kelimeyi şehadet getir” diyorum, ilk önce getiriyor sonra onu şeytan olarak görüyorum ve yastıkla ağzımı kapatıp benim kelimeyi şehadet getirmemi engellemeye çalışıyor, gözleri birden simsiyah oluyor, bir yandan yastıkla ağzımı kapatıp boğmaya ve şehadet getirmemi engellemeye çalışırken ben onu kelimeyi şehadet getirtmeye çalışıyorum, sonunda yastığı ağzımdan alıp yan tarafıma yorgunluktan düşüp zorla da olsa kelimeyi şehadet getirtiyorum ve ben de sürekli kelimeyi şehadet getiriyorum ve bana zarar veremiyor, korkuyla kelimeyi şehadet getirerek ağzım dilim kurumuş bir şekilde uyandım, lütfen rüyamı yorumlarsanız sevinirim teşekkürler.

Rüyada eşini şeytan olarak görmek tabiri

Rüyada şeytanı görmekMehmet merhaba. Öncelikle söylemeliyim ki rüyalar aslında hiç te sanıldığı, anlatıldığı ya da bildiğimiz şekilde önemli bir olay değildir. Yemek, içmek, konuşmak gibi yaşamın bir parçasıdır. Onu bizler gizemli hale getiriyoruz ve onlardan her zaman bir anlam çıkarmaya çalışıyoruz. Halbuki rüyaların büyük bir kısmı mesaj vermezler. En basit anlamda rüya, kişinin gerçek yaşamındaki ruh halinin uykudaki yansımasıdır. Yani borçlu olan para görür, evlenmek isteyen evlilik görür ve batı dünyasında bu kabul edilmiş bir bilimsel gerçektir.

Sen gerçek hayatında sıkıntı içinde olduğunun farkındasın ve hayatının dengeleri doğal olarak bozulmuş durumda. Böyle kriz dönemlerinde en önemli şey olumlu düşünmek, sabırlı olmak ve manevi zenginliktir. Gerçekten inanan ve kendisinden yardım dileyen kullarını Allah görür ve yardım eder. Manevi yönden sağlam kaldığınız sürece tüm dertlerle baş edebilirsiniz. Gördüğünüz rüya yaşamınızın manevi yönünü güçlü tutmanız yönünde size bir uyarıdır (hem siz hem de eşiniz için). Dua, sabır ve gayretle her şeyin yoluna gireceğine emin olun.

Rüyada şeytanı görmek rüya sahibi kişinin hedeflerine ulaşabilmek amacıyla doğru olmayan, haksız, kötü yolları veya metotları denemesinin ona faydadan çok zarar getireceğini bilmesi gerektiğine rivayet eder. Bu rüya aynı zamanda sizi doğru yoldan çıkarmaya çalışan kişiler olabileceğini ve ister onun dediklerini yapmak isterse yaptıklarını yapıp onun yolundan gitmekten sakınmanız gerektiğini temsil eder.

Rüyada kelime-i şehadet getirmek en hayırlı rüyalardan biridir ve dünya ve ahiret yaşamında hayra ermeye işaret ederken aynı zamanda inancında güçlenmeye, iman tazelemeye, üzüntü ve sıkıntıdan kurtulmaya işaret eder. Kelime-i şehadet getiren birini görmek o kişinin doğru yola yönleneceğini ya da iman tazeleyeceğine, başka dinden biri ise Müslüman olacağına işarettir.

“Rüyada Eşini Şeytan Olarak Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda mutfakta oturuyor oluyorum, birisi bahçedeki ağaçları buduyor, çimleri biçiyor, bir anda eşimle konuşmaya başlıyoruz. Sonra küçük bir cam fidanı var o kipirdiyor, ben “kim var” diye bakarken bir anda eşimden 2 tane oluyor, kelime i şehadet getirerek uyandım. Çok acayip korktum, ayrıca eşimde 3 gündür akraba ziyaretinde.

Eşimin içine cin girmiş bıçakla beni kovalıyordu, ben esimin arkadaşına “bir hoca bulalım” diyordum.

Eşimle tartıştık evden kaçtı memlekete anasının yanına gitti. Ama eşim dedi koduyu sever ve beni gitti her yerde kütülerdi çoğu zaman. Yüzümede gülerdi. Sanki bunları yapan o değil mis gibi. Ben yemin ettim eyer geri gelse bile artık onu eve almam. Bu gece rüyama girdi ve ben istemediğim halde sirnasiyordu ben ser bir şekilde reddedince gölmeye başladı ve şeytanim dedi kayıp oldu gitti… lütfen bilgisi olan var sa cevaplasın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir