Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Eşini Tırnaklamak

Rüyada eşini tırnaklamak ne demek?

36 yaşında evli bir bayanım, yüksek mühendisim, 1 oğlum var 7 yaşında. Şu anda 8 haftalık çoğul gebeyim (dördüz hamileyim). Rüyamda eşime bağırıyorum fakat sesim çıkmıyor, uyansın diye eline vuruyorum tırnaklarımı geçiriyorum fakat uyanmıyor. Sonra kafamı çevirdim, yatağın kenarında beyaz elbiseli bir kız çocuğu var ama yüzünü göremedim, sadece saçlarını ve elbisesini gördüm. Uyandım ve eşimi uyandırdım.

Rüyada eşini tırnakladığını görmek yorumu

Aysen merhaba, lütfen ilk önce rüyada hamile görmek sayfasında Rüyada gebe olmak konusunda ilginç bilgiler paragrafını okuyun. Bilindiği üzere hamilelik bir anne adayının yaşamında apayrı bir yeri olan özel bir dönemdir. Bu dönemde bir mucize gerçekleşmekte, bir canlı dünyaya gelmektedir. Böylesi önemli bir olayın sahibi olan kadın, çok yoğun duygusal dalgalanmalar yaşar ve bu dalgalanmalar rüyalarına yansır. Çok ilginçtir ki hamileliğin değişik dönemlerinde görülen rüyalar da farklı konularda olmaktadır.

Sizin rüyanızda sesinizin çıkmaması bir karabasana benziyor, lütfen korku rüyaları sayfasında Karabasan nedir, karabasan hakkında bilgiler bölümünü inceleyin. Karabasan anında kişi çoğu zaman etrafın farkında olduğu halde, hareket edemez, ses çıkaramaz ve göğsünün üzerinde bir ağırlık varmış gibi hisseder. Burada önemli olan karabasana neden olan tetikleyici faktörü tespit etmektir ki hamile bir bayanı endişelendiren bir çok konu söz konusu olabilir.

Sesinizin çıkmamasına karşılık eşinizin eline vurmanız, onun elini tırnaklamanız anlamlı bir mesaj taşımakta eşinize karşı bir kıskanma durumunu işaret etmektedir. Çünkü Rüyada birini tırnakladığını görmek kıskançlık sembolü olup rüya sahibinin tırnak attığı kişi kıskandığını ifade eder ve o kişiyle ilişkisinin bozulmaması için daha dikkatli olması gerektiğini belirtir, bakınız rüyada tırnak görmek sayfası.

Daha sonrasında gördüğünüz kız çocuğu ise tüm bunların yakın zamanda biteceğini anlatmaktadır çünkü rüyada kız çocuk görmek kişinin şu anda gerçek yaşamında bazı sıkıntılar çektiğini ancak sabır ve gayretle bunlardan kurtulacağına ve mutluluğa kavuşacağına delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir